Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Téli cipőt adtok már óvodás...

Téli cipőt adtok már óvodás gyereketekre?

Figyelt kérdés
A lányom középső csoportos. Van egy vékony, béleletlen bőr cipője, vagy egy bundás téli bakancsa. Ráadhatom a télit már? 0 fok van igencsak.
2015. nov. 3. 06:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

A 0 fok nem hideg! Minek adnál rá téli cipöt, amikor még a tél (meg a hideg) még igen messze van!?!?!?!?


Majd -10 fok körül add rá, addig legfeljebb egy vastagabb zoknit adj a lábára.

2015. nov. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Én még nem, mert hiába van reggel 0 fog, napközben nálunk még 12-13 fok van, akkor meg sok lenne. De egyébként ráadhatod már.
2015. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én magasszárú bakancsot adok rá.
2015. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mehet a bundás 0 fokban. A -10 fok igen ritka Magyarországon.
2015. nov. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem adok rájuk bundásat, majd csak ha jönnek a mínuszok. Zárt bőrcipőt hordanak ilyen időben (kívül vastagabb bőr, belül puha bőrbélés, tehát két réteg de nem bundás/tex-es stb), egyenlőre sima zoknival (de a lányom fázósabb, neki pont tegnap szedtem elő a vastagabb zoknikat).
2015. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 3 éves,és a kettő között voksolok.Tegnap vettem Neki egy cuki,vékonyan bélelt csizmát a CCC-ben.Befújtam impregnáló sprayvel,és kész.

Ez az: [link]

2015. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Més magas szárú bőrcipőben ment. Két téli cipő kell, egy kevésbé meleg és egy melegebb. Utóbbi már megvan, előbbit most szombaton fogjuk megvenni.

Kérdezd meg tőle, fázik-e!!! :)

2015. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy tegnap a vékony cipőt adtam rá, és vittünk vastag zoknit, hogy ha kimennek, vegye fel. Erre mondta itthon, hogy a dadus néni nem engedte neki felvenni a vastag zoknit. És emiatt gondoltam, hogy akkor vegye fel a béleltet. Na de majd ma kiderül, mert abban ment el végül. Ha melege volt, akkor marad a vékonyabb cipő, a dadus nénit meg kikérdezem, hogy is volt ez. :)
2015. nov. 3. 13:09
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is bélelt cipőben vagyok és abszolút elfér rajtam, sőt, még a hősugit is bekapcsoltam :) Igaz, én nem rohangálok, de nem is az udvaron vagyok sajnos :)
2015. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenje van. De ezt meg baromi vékonynak érzem. Mondjuk az én lábam mindig fázik. :D

2015. nov. 3. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!