Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ebben az időben milyen cipőt...

Ebben az időben milyen cipőt adtok az óvodás gyereketekre?

Figyelt kérdés

Nekünk van egy bundás csizmánk és egy bundás bakancsunk, de a lányom megsül benne, rosszul van ha fel kell venni, amit nem is csodálok. De más cipője nincs is jelenleg, mert ki gondolta volna hogy szükség lesz rá. Most elég régóta beteg, úgyhogy nem is volt oviba téli szünet óta, de jövő héten már megy, azt hiszem el kell kezdenem gondolkozni, hogy mit vegyen fel, talán vennem kell egy tavaszi cipőt.

Ti milyen cipőt adtok a gyerekre mostanában?


2014. jan. 18. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
sportcipő? ami ősszel volt neki nem jó már rá? bundásat tényleg ne adj rá :)
2014. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiam az utóbbi napokban sportcipőben járt. Van bélelt csizmája és bakancsa is, de tavaszias idő van. Szerintem a csizmát vettük feleslegesen.
2014. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet húsvétkor lesz a nagy hó, mint tavaly:)
2014. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából a tavasszal vett cipője volt az őszi cipője, úgyhogy már nem jó rá. Már októberben is szorítottam hogy kihúzzuk még benne, amíg a béleltre le nem cserélem. Úgyhogy azt hiszem vennem kell valamit, aztán ki tudja meddig hordja ha mégis jön a tél.

Nagyon mérges vagyok erre az időjárásra. A csizmát pl még egyszer sem adtam rá.

2014. jan. 18. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Béleletlen magasszárú bőrcipője van.
2014. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Épp ez a bajom nekem is. A tavaszi cipője jó volt ősszel, így nem kellett vennem. De most a téli bélelt cipőbe beleizzad a lába. Ahogy néztem, egész januárban enyhe időt jósolnak, sőt, valaki mondta, hogy a február is az lesz. Így én nagyon gondolkozom egy magas szárú béleletlen cipőn. Az átmeneti cipők most úgyis akciósak. :)
2014. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bélelt csizma
2014. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sport cipö ,és most 2 hete vetem a lányomnak sport cipöt mert a régit kinőtte és kilyukadt a talpa.
2014. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A deichmannban vettem ezt a csizmát féláron:

[link]


és ezt is hordja nagyrészben,de amúgy egy nike velúr sportcipőt. egyikben sem izzad a lába.

2014. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!