Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek eleg ez karácsonyi...

Szerintetek eleg ez karácsonyi ajandéknak a lanyomnak (10 éves)?

Figyelt kérdés
Kb. 5000 forintot szanunk rá iden. Kapna egy cicás pulcsit, egy nevreszóló tollat és egy csajos sulikeszletet(5 rózsaszín ceruza, virágos hegyező, virágos jegyzetfüet). Szerintetek ez igy jó lesz? Elég szerintetek?
2015. nov. 4. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
névre szóló tollnak örülne? Az én 9 éves unokahúgom nem feltétlen, de pl. Violettás cuccal (bármilyen apróság is) simán le lehet venni a lábáról.
2015. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ő nézte ki magának. Violettát speciel utálja.
2015. nov. 4. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti tudjátok, hogy mire van szüksége, minek örülne, és mit engedhettek meg anyagilag. Most erre milyen választ vársz? Ki tudná, hogy elég e, ha nem te. Ha kevésnek tartom, mit befolyásol? Ha nem tudtok, vagy nem akartok többet, mást, az a ti döntésetek.
2015. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kíváncsi, hogy szerinttek milyen aprósag lenne jobb, ahogy az első írta, az ő válaszát nagyon köszönöm :), valamint, hogy ti kb. milyen értekben fogtok a gyereketeknek adni.
2015. nov. 4. 18:13
 5/11 anonim ***** válasza:

nem az összeg számít, hanem az, hogy örüljön. ha ő ennek örül akkor tök jó ajándék. enyém biztos nem örülne sulis cuccoknak meg ruhának, bár ő fiú :)

mi olyan 15.000.- fogunk költeni, egy lego szett a vágya, hónapok óta arra gyűjt :) picit drága, de tuti nagyon örülni fog, hogy megmarad a pénze :)))

tavaly 2 kisebb ajándékot kapott, egy transzformerst és egy olyan autót aminek világít a lámpája, talán 6-7.000.- volt összesen, szóval nem az ára a lényeg :)

2015. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem az összeg a lényeg,hanem hogy örüljön neki!

Mi 10.000,- körül költünk rájuk karácsonykor fejenként. Annyi,hogy én karácsonykor csak játékot veszek,nem ruhát és írószert. De az a lényeg,hogy a lányodnak tetszen!

2015. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se karácsonyi ajándék a sulis cucc, hacsak nem kifejezetten azt kérte.

Valami apró játékot még vennék, kártyát vagy ilyesmit, amivel pl. tudunk Karácsony este játszani vele.

2015. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet ,én imádtam a szép suliba való tárgyakat (csak mert többen kifogásolták)
2015. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10-15.000 HUF-ot költünk az ajándékára.
2015. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tényleg az van ha ennek örül és ez a vágya akkor jó ,de ha nem ez a vágya ,akkor nem jó,

Én a saját gyerekeimnek iroszert,nem veszek ajándékba inkább játékot ,maketet,amihez nem kell ollo ragaszto ,társast,legot.stb .

2015. nov. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!