Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Brubel Réka SOTE I, magán...

Dr. Brubel Réka SOTE I, magán rendelése?

Figyelt kérdés

Szimpatikus és szeretném felkeresni,de nem találok róla infót,tudna valaki segíteni?

Véleményt is szívesen olvasnék.

Köszönöm


2015. nov. 6. 07:36
 1/2 szaliorsi válasza:
Én tavaly nála szültem, és csak jókat tudok mondani. Nincs még magánrendelése, mindig a klinikán találkoztunk, de előre egyeztetett időpontban, így csak akkor kellett várnom, ha éppen szülés volt (ami magánrendelésnél is előfordul). Az első 1-2 találkozásnál kicsit szétszórtnak tűnt, de utána mindenre emlékezett és nagyon őszintén tudtam vele beszélni bármiről a terhességgel és a szüléssel kapcsolatban is. A szülés után minden nap bejött hozzám a kórházba, pedig szabadságon volt! Szóval csak ajánlani tudom! Ha a klinikát felhívod biztos megmondják, hogy mikor lehet elérni.
2015. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy írtál,én már nem tervezek szülni,két gyermekem van.Akinel szültem elköltözött,ezért keresnék valakit aki szimpatikus és a közelben van.
2015. nov. 8. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!