Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van a celebek között...

Miért van a celebek között ennyi császáros szülés, pl. : Hódi Pamela, Rubint Réka stb?

Figyelt kérdés
Lehet furcsa a kérdésem, de megfigyeltem, hogy a celeb anyukák 90%-a császáros.
2015. okt. 26. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A nem celeb anyukák fele is császáros.
2015. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

utolsó, én azért erre várnék egy linket, valami hivatalos statisztikát. csak mert a környezetemben a nők kb 50-50%-ban szülnek így és úgy.

szerintem legalább a fele természetesen szül, csak azt nem kapja fel a média.


egy császáros anyuka

2015. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon eleve sok a császár, függetlenül attól, hogy itt nem választás kérdése (az esetek többségében persze). Most 2012-es adatot találtam, ez azért elég frissnek számít, ott 35% az országos átlag (egyébként nincsenek túl nagy eltérések régiónként), és ez tényleg sok. Mondjuk pl. Cipruson még ennél is több, ott valóban 50% körüli, ők "vezetik" az eu-s mezőnyt császármetszések terén.


Celebszülőkről szerintem nincs külön statisztika, és nem is tudnám megmondani, hogy ott gyakoribb-e a császármetszés, vagy sem. Az, hogy soknak érzékeli-e valaki, tök szubjektív, attól függ, hogy mi kerül a látóterébe, mennyire van kihegyezve a témára, satöbbi.

2015. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

már a múltkor belebonyolódtam a témába, és már akkor sem értettem azokat akik úgy gondolják, hogy a celeb nők császárral szülnek mert attól szebbek maradnak..mivel császáros anyukaként úgy gondolom, egyáltalán nem marad "szebb" a császáros anyuka sem, az én környezetemben spec sokkal szebbek a természetes úton szült nők - nincs hegük, jobban visszahúzódik a hasuk.

így nem gondolom azt, hogy ebből az okból több császáros celeb volna, alakmegőrzés indokával..


így én egyáltalán nem látom úgy hogy több császáros celeb van, mint írtam szerintem inkább velük jobban foglalkozik a média, mert most ezt is úgy kezelik mint a női egyenjogúságot kb, a császárosok próbálják bizonyítani hogy ők is ugyanúgy anyák mint akik természetes úton szültek...számomra nem kérdés hogy így is van, császáros anyuka lévén én ezt nem bizonygatom, nem is igazán értem, miért téma...de tény hogy téma.

2015. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az is benne van, hogy a celebmaminál még kevésbé mer kockáztatni a doki, nehogy még meghurcolják, ha valami nem megy simán.
2015. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Azért ha egy "nagy név" megy be a szülészetre, kamerákkal és újságírókkal, akkor nem fogják húzni az időt. Hagyják vajúdni kicsit, néhány órát, és ha nem megy minden úgy, mint a mesében, akkor felteszik a kérdést, hogy legyen-e császár, anyuka meg, mivel ember, szenved, rábólint. És kész. Ennyi. Névtelenül is gyakran megesik ez, névvel és újságírókkal meg pláne. Baba és mama jól vannak és ennyi a lényeg. Az, hogy ment volna simán is, csak akkor derül ki, ha az anya előre kiköti, hogy olyan szülést akar, mert akkor muszáj aszerint eljárniuk, mert bekerül az újságba, ha nem alkalmazkodnak. De ha lehet, jobb túlesni rajta, és aztán letudva a stressz és a sok munka, a gyerek szép a képeken, anyuci meg majd plasztikáztat, ha nagyon muszáj.


Én is császáros vagyok, sajnos. Az, hogy ettől szebb lenne a testem? Vicc.

2015. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dundika is császáros olt(és gondolom most is az lesz).Leginkább azért császároztatják magukat(a 8. hónap vége felé),mert nem akarják kivárni a 9 hónapot,hiszen az utolsó hónapban jön még egy nagy változás(óriási lesz a pocak,ezáltal valószínűbb,hogy striás lesz).Mondom ÁLTALÁBAN,mert mondjuk ez a Hódira nem igaz.Viszont Dundika se véletlenül szült 2011.11.11.-én (ha jól tudom 11 órakor)....
2015. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen a Dundikae valoszinu, hogy szantszandekos volt. A Hodi Pamelarol nem vagyok meggyozve, hogy nem, eleg rinya no, legalabbis amit a tevebe szokott muvelni, ki nem neznem belole hogy egy 10-12 oras atlagszuleat vegigcsinalna. De pont valahol olvastam, hogy most akar termeszetesen szulni, mondjuk csaszar utan nem sok eslye van ra...

Nekem az a furcsa, hogy rengetegen nyilatkoztak, hogy termeszetesen szeretnenek, ahhoz kepest meg eleg rossz az arany. Egyebkent tobb baratnomnek is feltunt ez a nagy csaszaros arany a celebek kozott

2015. okt. 26. 20:24
 9/10 anonim ***** válasza:
kérdező.Miért ne lenne sok esélye szülni Hódi Pamelának vagy másnak császár után???Sok a vbac anyuka manapság csak megfelelő támogatottság kell hozzá.
2015. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso,nem tudom milyen statisztikat olvastal hogy rengeteg... kb nulla az eselye ra magyar korhazban. Celebeknel meg szerintem nulla az eselye ra, mert njncs az az orvos aki felvallalja a veszelyt a teveben.
2015. dec. 10. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!