Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit mondanatok a ferjetekne...

Ti mit mondanatok a ferjeteknek? Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szules elott kb.50-51 kg voltam,most olyan 53-54 korul vagyok.Szoptatok.Heti egyszer eljarunk babas jogara.Setalunk is,bar nem annyit,mint a naggyal anno...A ferjem napi szinten megszol,hogy le kene fogynom.Meg hogy csak eszek,,nem tornazok,nem csinalok emmit azert hogy ujra 50 kg legyek...Babam 3 honapos.Tulajdonkeppen jo erzes kiirni magambol ezt...Mit tennetek? Egyebkent neki sem kockas a hasa...szoval...
2015. nov. 7. 19:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mondatodban benne van a tuti, mondd meg hogy ő meg fogyjon kockahasúra.
2015. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak az ilyen férj miatt. Ha idősebb leszel és a meló, gyerek mellett nem fogsz tudni órákat edzeni, meg fogyózni, meg különböző kezelésekre járni, hogy a lányos alakod megmaradjon, akkor levált?
2015. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem túl kedves a férjed. Semmi szalonképes nem jutott eszembe, amit mondhatnál. :( Nagyon megviseli a szervezetet a szülés, és megfelelően kell táplálkozni a szoptatás miatt. Szerintem tegye össze a két kezét, hogy már most ilyen csinos vagy. Egyébként meg ha ekkora elvárásokkal bír, először mutassa meg, hogy Ő hogy varázsol magából tökéletes testet.
2015. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Ez most komoly??? Egy átlag pasinak még 10 kiló különbség se nagyon tűnik fel, nemhogy 2-3... Jó nayg bunkó a férjed... Nem hogy örülne, hogy 2 gyerek után 2 kg felesleg maradt rajtad. Sok nőn 20 kg marad, mégis elfogadja a férje..
2015. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

El se hiszem, 2 kiló többleted van, és ez zavarja? Mi lenne, ha 10-15 kiló maradt volna rajtad? Azért 3 hónapos baba mellett ez sem semmi.


Meséld el neki, hogy a szoptatáshoz bizony kalória kell. Tej nem termelődik a semmiből. Akkor lesz valakinek teje, ha normálisan étkezik, és most ez a legfontosabb.

Mondd meg neki kerek-perec, hogy ez téged nagyon bánt, és ha ezt így folytatja, annak az lesz az egyenes következménye, hogy elhidegülsz tőle. Lehet, hogy ő észre sem veszi, neked ez mennyire rosszul esik.

Egyébként mi a baj azzal, ha mondjuk nem leszel megint 50 kiló? Kérdezted már, mi van, ha egyszer tényleg felszalad egy kis többlet?

2015. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ijesztően hangzik. Nagyon sajnállak.

Nem tudom miért gondolják a férfiak, hogy a szülés után azonos alkatú lesz a feleségük.

A szülés és a szoptatás megváltoztatja az alakot minden esetben. A kilók csak egy dolog, de a csípő, vagy a mellek vagy más szinte mindenkin megváltozik.


És ha nem szülnénk, akkor is öregszünk, változik a testünk. Nem tudom ér-e valamit, de esetleg beszélgethettek arról, hogy azért vagytok együtt, mert szeretitek egymást, és ebben benne van az is, hoyg a testi és lelki VÁLTOZÁSokkal együtt szeretitek egymást.


És aki miatt Te most jobban megváltoztál, az éppenséggel a szerelmetek gyümölcse. Az Ő gyermeke miatt változtál meg. Persze nyilván a 3 hónapos babájával sincs még túl szoros kapcsolatban, de azt is értésére adhatod, hogy ha a korábbi alakodnál maradtál volna, akkor most nem lenne a kis kincsetek. Ha ő is akart gyereket, akkor talán elgondolkozik ezen.


Amúgy anyósod milyen alkat? Mert ha nem 2tökéletes", akkor utalhatsz arra is, hogy ő is azért néz úgy ki, ahogy, mert életet adott a fiának...

2015. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz a férjed gondolkodása... 3 hónappal szülés után a 3kg plusz egyáltalán nem sok, meg azért 2 gyerek mellett pláne hogy az egyik ilyen pici (nem tudom kel ó-e még éjszaka) nem biztos, hogy pont tornázgatni meg kockás hasra gyúrni van az ember lányának ideje, energiája...

Ha 1 éves gyerekről lenne szó, meg mondjuk úgy 10-15 kg többletről, akkor azt mondanám, hogy lehet igazság abban amit mond, de jelen esetben egy kőbunkó! Inkább örülhetne, hogy nem "bálnásodtál" el, akkor mégis mit szólna?

Hihetetlen, hogy felnőtt férfiként, 2. gyerek után még nem jutott el az agyáig, hogy egy baba születése ezzel jár. Bizony megváltozik a nő teste, és nem áll vissza egyik napról a másikra. És szoptatás mellett amúgy sem ajánlott fogyózni, tornázni is csak finoman.

Magyarázd el neki a dolgokat, úgy látszik magától nem jön rá...

2015. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja ,hogy tok jol nezek ki,mes se latszik a szules...csak pont o nem...:( :( Akitol szeretnem hallani. Persze,maradt egy kis hasam,nem olyan szep a borom...de en nem talalom ezt annyira szornyunek... Amugy 34 eves vagyok...
2015. nov. 7. 20:40
 9/27 A kérdező kommentje:
Ugy gondolja,raerek egesz nap tornazni...Oszinten szolva lehet lenne is ra idom,de energiam rohadtul nincs ra. Orulok,ha epp van egy oram pihenni. Igeny szerint szopizik a kicsi.Plusz ott a nagy is delutan,napkozben oviban can. Na mindegy...Koszonom a valaszaitokat,megprobalom neki elmagyarazni.. Bar mar probaltam,nem sok sikerrel. Az a baj,ismer egy csajszit,aki szult egy gyereket es semmi hasa,tok vekony.Elotte modellkedett is.Huszon egy ket eves...Es ot hozta peldanak. :(
2015. nov. 7. 20:45
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem mondod? Talált egy szerencsést, akinek egyből visszaállt a teste bomba alakra és azzal példálózik? Huszon 1-2 évesen meg csak egy gyerekkel azért kicsit más, mint Te, gondolom nem is vagy ennyire fiatal, meg 2 gyerekkel több a teendő is. És a sok ellenpélda még nem jutott eszébe? Mert abból szerintem több van. És Rád igencsak nem lehetne panasza.

Hát én lehet elküldeném a búsba, ha állandóan azzal a cicababával jönne nekem...

2015. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!