Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondanátok meg a férjetek...

Hogy mondanátok meg a férjeteknek, hogy a terhesség utolsó napjaiban az anyukája teher és nem segítség? H ne legyel sértődés.

Figyelt kérdés

Segíteni jött két hete, mert a férjem akarta.. De azota kétszer annyit takarítok pakolok stb. Kényszer fekvésen kéne lennem, de aludni se tudok mert ha valaki egész éjjel fent van akkor az hanggal jár és én fel is kelek mindenre.. (Cigizik sokat pl, ajtón kimegy)

Már mindenem fáj. Senkit nem zavar h én csinálok mindent.. Elegem lett és a baba érdekeit akarom szem előtt tartani. Január végéig benttartani..

Várom az ötleteket..


2013. jan. 20. 12:00
 1/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%
Szerintem most már haza mehet anyukád nagyon sokat segített:)
2013. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ülj le vele és mondd el neki szépen,nem gorombán nem veszekedve hogy: figyelj szivem,örülök hogy segiteni akarsz hogy nekem könnyebb legyen de miota itt vany anyukád még többet dolgozom és fáradtabb idegesebb vagyok,nem lehetne hogy megmondd neki hogy inkbb menjen haza mert jobban szeretnék nyugodtan lenni és pihenni vagy kb valami ilyesmi
2013. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszi! A masodikat mar probaltam.. Akkor beszelt is az anyukajaval, h menjen a ferjehez biztos hianyzik mar neki. Ez egy hete volt, anyos mar a jovohetet tervezi.. :/ ha rajta mulik szules utan is itt lesz egy honappal. Arra hajt h itt ragadjon :(


Kedves elso :D jot moslyogtam.. Ha ennyit kene mondano elrohogne

magam, mert ugye a nyira nem igaz:))

2013. jan. 20. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az anyósommal beszélnék,a baba érdekeit nézd és ne azt,hogy az anyósod megsértődik-e vagy nem!
2013. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, a férjemnek szóltam, hogy küldje el az anyját, mert ha én küldöm el, akkor rosszabbul jár. Én nem leszek annyira tapintatos. Úgyhogy megbeszélték. Biztos rosszul esett anyósomnak, pedig a férjem nagyon finoman beszélt vele. De hát, ez van.
2013. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A ferjem szerint rosszindulatu vagyok, es az mwnnyivel lesz jobb ha itt se lesz az anyja.. Es h akkor majd fozhetek en.. (Fozni szokott, ennyit megcsinal) de nem ertette meg h a sok "negativ" elvesz a fozes mellett. Raadasul a kaja erdekel most a legkevesbe higgyetek el.. Lenyeg h most en vagyok a szar szemet akinek nem tetszik amit az anyja csinal............ Remelem atgondolja es bocsanatot ker mert amennyire is probaltam finoman kozolni o annyira tamadasnak vette mintha karmokkal kwne vedeni az anyjat elolem..
2013. jan. 20. 13:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Most atjottem a szuleimhez aludni mert ottho az se megy mar.. Plusz a lanyomat is hoztam mert anyukam lekoti es elvannak. Anyos nem.. Haza se akarok menni eleg pocsek erzes, itt vegre csend van es lehet pihenni..
2013. jan. 20. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
akor maradj ott anyukádnál és hátha eszébe jut a férjednek valamit rosszul csinált.
2013. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!