Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves (januárban) kislányunkn...

1 éves (januárban) kislányunknak szeretnénk ajándékot venni szülinapjára, mikulásra, karácsonyra. Szerintetek?

Figyelt kérdés
vettünk 1 állatos könyvet, egy karácsonyi mackósat, és egy fisher price-os telefont. de itt elfogy az ötlet, minden egy hónapban lejátszódik. szülinapra mit lehetne? mivel tud jól eljátszani 1 évesen?

2015. nov. 7. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

a nagyüzletekben még a bébijáték részlegen vannak neki való dolgok szerintem, ami fejlesztő is.

pl golyóvezető pálya, tanulóasztal, tanulószék, esetleg gyakorolhatna bébitaxival, vagy a karikafűzős "izé" [link]

vagy a sok labda egy műanyag minimedencében, azt nagyon élik :), vagy kimondott korosztálya játéka, amit tolhat maga előtt(kiasztal, talicska, vagy csattogós szárnyú lepke), vagy a legnagyobb kedvenc, amit maga után húzhat, vagy imádják a nyomógombos zenélős, állathangos, világítós jellegű kütyüket [link]

vagy búgócsiga, (ami könnyen működik), vagy kisebb kézbepasszoló műanyag maci pl amit ha megnyom csipog, ha eldob világít, de van olyan is szerintem hatalmas, buborékfújó a fürőszobai falra való, elemes, gyermekem ennyi idősen nagyon rácsodálkozott mindig a buborékokra, habár kicsit elszomorította hogy ha megogja, kipukkad



a listából kiemelem:

- a húzós játékot, ez a legek legje szerintem egy egy évesnek, amikor elindul :)

2015. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*aminek nem tudom a nevét, azokat linkeltem
2015. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányomnak novemberben van a szülinapja, 1 évesen formabedobót kapott, karácsonyra ruhákat és egy plüssmacit. 2 évesen babát kiegészítőkkel és Megablocks építőkockát. Fiam januári, ő karácsonyra zsiráfos fejlesztőjátékot, aminek a vödör része formabedobó, a másik pedig egymásra- egymásba rakható poharak, szülinapjára pedig egy focilabdát.
2015. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adrienn0122 ***** válasza:

Nálunk ez nagyon-nagyon bevált: [link]


Érdemes nagyobb internetes játékáruházak kínálatát átnézni, mert sok olyan játék van, ami amúgy eszébe sem jutna az embernek, vagy nem is tudja róla, hogy létezik.

2015. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönjük sok tippet!

golyópályán gondolkodunk Férjemmel!

vettünk egy nagy olaf plüst az annyira szezonális :D ebayen yiqu álatos / kocsis szőnyeget. tiszta anyagi csőd, 1 hónap alatt mikulás karácsony szülinap :D

2015. nov. 10. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!