Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajándékoznátok 5 hónapja...

Ajándékoznátok 5 hónapja szült nagyon jó barátnőtöknek a szülinapjára egy olyan bikinit amiről mondta régebben hogy nagyon tetszik neki (burkoltan fogyásra való motivációként)? Vagy ez bunkóság lenne?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 21:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tapintatlanság. Ráadásul egy érzelmileg érzékeny időszakban. Én megsértődnék rajta, még a barátnőmtől is. Amúgy semmi közöd ahhoz, hogy fogynia kell-e vagy sem.
2015. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Igen, szerintem bunkóság. Miért akarod te hogy ő lefogyjon? Majd lefogy ha úgy gondolja, nem értem Neked miért nem mindegy. És miért fájdítanád a szívét? (Lehet hogy próbál, de még nem tudott fogyni, szoptat, stb.)
2015. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Bunkóság lenne. Nem illik olyan ajándékot adni, ami külsőségekre utal. Te pedig kifejezetten motivációként szánod.
2015. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
ai csak 5 hónapja szült, olyan mintha még tegnap lett volna, valszeg éjszakázik is még és maraton szoptat karikás szemmel takarít, pont nem a strandon meg fürdőbugyin jár az esze, én elfogadnám és félretenném jövőre, mintha kaptam volna is valamit, meg nem is teljesen olyannak tűnik.
2015. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen, minek az embernek ellenség, ha vannak barátai? Igaz?!

Nem ajándékoznék neki ilyet. Valószínűleg még szoptat, így nem tud diétázni és mozogni sem. Majd szépen le fog fogyni, ha eljön az ideje a te borkolt motivációd nélkül is.

2015. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Ez de durva :D. Nagyon hasznos ajándék lenne most neki, jól kitaláltad. Nyilván egész nyáron a strandon fog riszálni bikiniben. Amint meglátja a bikinit bölcsődébe adja majd a babáját, és őrült fogyókúrába kezd valószínűleg...
2015. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
:DDD Ez de röhejes! Azt hittem, ilyen csak a filmekben van! A Jóbarátokban volt egy olyan jelenet, mikor Phoebe hármasikreket várt és a babakelengye bulin bőrnadrágot és tequilát kapott ajándékba :D Csodás ötlet! :D
2015. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Bunkóság! Ugye neked nincs gyereked, különben ekkora h.lyeség nem fordulna meg a fejedben?!

Az meg, hogy nagyon jó barátnő...kicsit túlzás ezek után! :D

2015. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
hát ez ritka nagy bunkóság. amúgy is miért célozgatsz arra,hogy fogyjon? te szültél már? csak mert van aki könnyen fogy,van aki nem. honnan tudod,hogy ő nem próbál? lehet,hogy igenis próbál,csak még nem megy neki erre te még belerúgsz egyet. hagyd békén. főleg ha szoptat is. akkor nem teheti meg,hogy fogyókurázzon. majd KÉSŐBB inkább hívd el tornázni valahová,vagy beszéljétek meg,hogy eljártok kocogni,biciklizni. az segítség,nem úgy mint az ajándék bikini. meg láttad meztelenül? honnan tudod,hogy nem csíkos a hasa? mert ha jó striás,még pláne elkeseríted szegényt.
2015. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem ajándékoznék ilyet. Én 9!! hónapja szültem a második gyerekem, 1 hete nem szoptatok és ma vettem magamnak egy alakformáló, hasleszorítós egyrészes fürdőruhát, mert még csak ezt bírja el az alakom. Majd jövő nyárra remélem javul a helyzet, de annyira nem érdekel. Az már inkább, hogy a gyereknek milyen fürdőrucit vegyek! Inkább adj neki egy kozmetikai kezelést, masszázst, te meg addig vigyázz a kicsire. Ennek örülnék a legjobban.
2015. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!