Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rangsorolnátk a következő...

Rangsorolnátk a következő neveket: Kamilla, Leila, Kornélia, Abigél, Johanna, Maja?

Figyelt kérdés
Melyikről mi jut eszedbe először?

2015. nov. 13. 08:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

1.Johanna

2.Abigél

3.Kamilla

4.Leila

5.Kornélia

6.Maja

2015. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Kamilla: ez az egyik kedvenc lánynevem, rajta is van a listánkon, ha kislányunk születik, valószínűleg ezt a nevet fogja kapni :)

2. Leila: vicces, de ez pedig pont a másik kedvenc lánynevem, természetesen ez is listás, olyannyira, hogy gyakorlatilag holtversenyben áll a Kamillával :D

3. Maja: bájos és kedves névnek tartom, egyébként így hívják a húgomat is, valószínűleg ezért is áll közel a szívemhez ez a név :)

4. Kornélia: kicsit úri kisasszonyos, de egyben elegáns névnek tartom, szép és a becézése (Lia) is tetszik :)

5. Johanna: dallamos, minden életkorban viselhető név, a becézése (Hanna) se rossz, de az mostanában elég felkapott lett, ettől függetlenül nekem tetszene :)

6. Abigél: a "gél" végződés miatt mindig valami ilyesmire asszociálok, nekem valamiért nagyon nem tetszik ez a név, soha nem is tetszett, pedig mostanában sokan adják, úgyhogy valószínűleg én vagyok ízlésficamos :)


Egyébként mind a hat név abszolút korrekt és vállalható, szerintem bármelyiket is választanátok, egyikkel se fognátok mellé. :)

2015. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Kamilla tetszik(kamilla virág).
2015. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Hu nem könnyű választani, nekem mostani divatnévnek tűnik az összes.

Talàn a Johanna az egyetlen ami tetszene csak kár, hogy anna.

2016. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, hogy döntöttetek?
2016. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül csak az Abigél(imádom),a Maja,és a Leila tetszik.Ebben a sorrendben.
2016. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!