Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen barackot adtok...

Ti milyen barackot adtok babátoknak télen, ha nyáron nem raktatok el?

Figyelt kérdés
Fagyasztottat nem igazán találtam, a konzervben meg azért elég sok a tartósítószer.
2015. nov. 13. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Üvegest.

Bébiételek között keresd.

2015. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig van fagyasztott is a nagyobb áruházakban tesco, auchan pl.
2015. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet nem elég alaposan néztem szét :)
2015. nov. 13. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Lidl-ben is van fagyasztott. Szerintem ott a legfinomabb.
2015. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

semmilyet, én almát adtam inkább, meg meggyet - ez is adható már elsők között és szintén lazítja a székletet csak le kell pucolni. Illetve néha adtam üveges barack ivólét (babáknak valót).

De ha annyira adnád neki, akkor inkább üveges bébiételt adj. Fagyasztottat én sem találtam sehol, ezért sem adtam inkább neki, mert a konzerv tiszta cukor.

Illetve nem tudom hány hónapos a babád és miért kell a barack, gondolom mert változatos és mert az alma eléggé hasfogó nem lehet egész nap almát ennie. Na én ezért vezettem be a körtét már 6 hónaposan - a védőnő tanácsára. Elvileg ha gondot okoz, akkor azért okoz mert puffaszt. De én elkezdtem neki adni és gyönyörűen rendbe tette a székletét, ráadásul most még van ugye körte szezonból, télen is lehet kapni, de most még le is fagyaszthatsz. És levesesebb is mint az alma, könnyebb a pépesítése. Esetleg próbáld ki

2015. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már nagyobb a lányom 10 hónapos, tízóraira eszik gyümölcsöt. Szeretem változatosan adni neki, ezért is keresem :) Kap almát, körtét, szilvát, meggyet, banánt. Csak szereti nagyon a barackot is, csak valahogy teljesen kiment a fejemből, hogy tegyek el :)
2015. nov. 13. 10:33
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor viszont szerintem bőven elég idős ahhoz hogy inkább idénygyümölcsökkel variáld az étrendjét, persze ha találsz fagyasztott barackot az is jó
2015. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is kb. akkor fogytunk ki a fagyasztott barackból, szilvából, mikor annyi idős volt a kislányom, mint a tiéd.

Az üveges bébiételek cukrozottak. :/

A bolti fagyasztott barackkal, szilválval meg az a baj, hogy kb. 80%-osan érettek csak, azért nem annyira jók a babáknak. Az enyém meg sem ette, így hát a közeli és távoli ismerőseimnél érdeklődtem, hogy kinek van saját maga által eltett érett barack és szilva felesleges mennyiségben a fagyasztójában, mert átvenném. Mindkettőt találtam. :)

Egy próbát megér. ;)

2015. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!