Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok babátoknak babakekszet...

Adtatok babátoknak babakekszet 6 hós kora előtt? Szerintetek adhatom a 4.5 hónapos tápszeres babámnak? Egy hónapja eszik almát, barackot, körtét, kruplit, mindent imád.

Figyelt kérdés
Nekem ma mondta anyukám, hogy már 4 hósan adott nekem kekszet, amit Ő sütött. Persze volt benne cukor is, meg tehéntej, ahogy az annak idején szokás volt. Semmi bajom, sose volt, babaként sem. A babakekszben meg nincs ilyesmi.
2010. szept. 10. 20:25
1 2
 1/11 Kriszti83 ***** válasza:
Az üzletekben kapható babakekszekkel próbálkozhatsz, de attól is függ, mennyi foga van a kicsinek.
2010. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most jön az alsó kettő. Nem úgy gondoltam, hogy a szájába nyomok egy nagy kekszet :) Hanem úgy, h összekeverem pl. egy fél barackkal, hogy táplálóbb legyen.
2010. szept. 10. 20:29
 3/11 A kérdező kommentje:
Összetörve, persze :)
2010. szept. 10. 20:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze ha akarsz. Van ami már 4 hós kortól adható nekik! Bár én még csak most fogok majd adni a lányomnak először. 6 és fél hós. De ő 4 és fél hósan még nem evett ennyi mindent.
2010. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én még várnék vele,legalább 6 hónapos koráig!Olyan picike még!
2010. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Mindig vita van a hozzátáplálós kérdéseknél, ezért gondoltam, megkérdezem, hátha már adott valaki. Úgy vettem észre, hogy a tapasztalatok mindig sokkal hasznosabbak, mint az elvek, amiket egy könyvben olvas az ember.

És két gyerek között is óriási különbségek vannak, az enyém majdnem 4 kilóval született, most 7, a kolléganőmé meg hat hetes, és alig 3 kg. Szóval ezért nem szeretem az olyan általánosságokat, hogy pl. 4 hósnapos kortól lehet valamit. Az egyik gyerek 4 hónaposan akkora, mint a másik három hetesen.

4 hós babakekszet amúgy még nem láttam, hol lehet kapni?

2010. szept. 10. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Én rizspéppel, vagy Sinlac-kal keverem a gyümölcsöt, ezt a doki írja fel, receptre olcsóbb. Ezekben többféle vitamin is van és növelik a gyümölcs kalóriatartalmát is.
2010. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pici babának elég tápláló a tápszer,hidd el! Biztos nem az almától meg a baracktól 7 kiló,hanem a tápszertől fejlődik és jól is lakik vele,hidd el! Elég a kis gyomrának a tápszert feldolgozni,gondolj bele,hogy 9 hónapig semmit nem evett és most hirtelen minden sz.rral megterhelnétek a gyomrát,már bocsánat! 6 hónapos koráig minden igényét kielégiti a tápszer,akármekkora is a gyerek!
2010. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tescoban lehet venni tej- és tojásmentes biscotto fosfovit babakekszet, az 4 hónapos kortól adható.
2010. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a további válaszokat! Nem, biztos nem a gyümiktől hízik, mert azt csak naponta egyzer szokott enni, és akkor is kb csak egy felet. Amúgy nem néz ki olyan nagynak, kivéve a kis pocok arcát :)
2010. szept. 10. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!