Egy kis kutatás?

Figyelt kérdés

A gyermekeim között 12 év lesz.

Akiknél nagy korkülömbég volt (+9) , hogy alakult a helyzet? Mindenre kíváncsi vagyok!:)


2015. nov. 17. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek közt 10 év van. Nagyon várta a nagy a kicsit, mindenbe bevontuk, amire kíváncsi volt. Sokat vagyunk együtt, a nagyra is szakítok olyan időt, ami csak az övé. Imádják egymást, és mivel a kicsi is ovis már, teljesen olyanok néha, mintha nem is lenne korkülönbség. Pont úgy veszekszenek, megsértődnek egymásra, de hamar kibékülnek. :)
2015. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!!:)
2015. nov. 17. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

11év korkülönbség.

Utáltam.

Folyton a nyakambasózták, szinte én neveltem, de olyan hogy nekem legyen igazam, nem volt.

Miután elköltöztem, iszonyúan elszaladt vele a ló, mert én voltam az egyetlen, akire valamilyen szinten hallgatott.

A bátyám visszaköltözött, ez akadályozta meg abban, hogy 15 évesen a falu r#banca legyen.

2015. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szóval akkor hátránya is van. (:

Köszönöm!

2015. nov. 17. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 14 év van az öcsém és köztem. Kamaszként nem voltam oda tőle, hogy folyton bemászkált a szobámba, és nem igazán volt köztünk kapcsolat, mert 5-6 éves korában már elköltöztem otthonról. Felnőttként jóban vagyunk.


Nemrég olvastam itt egy kérdést, amiben egy 15 éves lány panaszolta, hogy az 5 éves öccsével egy szobába akarják rakni a szülei. Azt gondolom, ilyen korkülönbség mellett muszáj már saját szobába tenni a gyerekeket, ez fontos szempont.

2015. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!:))
2015. nov. 18. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! 1. vagyok, amit a 2. írt, az a szülők hibája, nem kellett volna ezt csinálni, akkor nem utálta volna. Nagyon is nevelés kérdése.
2015. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé függhet a neveléstől is!
2015. nov. 19. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Igen, tudom, hogy anyu b#szta el.

Mióta külön lakunk, kéthetente itt eszi a fene, az unokahúgaival játszik, vagy velem beszél női dolgokról.

Amikor nem robban nála hormonális atombomba, jól elvagyunk.

De ha flegma, vagy hisztis, innen legalább ki tudom rakni :D.

Másra nem, tapasztalatnak jó volt.

Sajna nálunk a szülők ingyen bébiszitternek nézték az idősebb tesókat.

Engem is a bátyám hordott haza az oviból, így nem lehettek délutáni programjai a barátaival.

Cserébe párszor majdnem kinyírtuk egymást.

Az én történetem tanulsága: a gyereket magadnak szüld, ne a testvérének.

2015. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!