Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki gyesen van, és szeretne...

Aki gyesen van, és szeretne elvégezni egy tanfolyamot annak adnak valamennyi kedvezmény?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok van egy varrónői szakmám,de nem szeretnék már abba dolgozni gyes után.Szeretnék egy dajka vagy szakács tanfolyamot elvégezni.
2015. nov. 18. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az adott képző intézménytől függ, náluk érdeklődj.
2015. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanfolyama válogatja, ez igaz.

Én csak annyit tennék hozzá, hogy a varrónő munka is kőkemény, de a szakács az brutál fizikai munka. Nem tűnik annak, de az. Hőség, éjszakázás, végig állás... sajnos a családban is van szakács. Annyira nem keres jól, mint amennyire a teste és a családjával töltött ideje ráment. Nem ajánlom.


Esetleg könyvelésen nem gondolkodtál? Jól fizet, ülő munka és otthonról is végezhető lenne.

2015. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most már a második OKJ-s szakma megszerzése is ingyenes.Kérdezd meg az iskolákat a környezetedben, hogy indítanak-e valamilyen felnőttképzést.
2015. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában szoktak adni kedvezményt, de ez az adott intézménytől függ. Viszont nem kell túl nagy kedvezményre számítani, általában 10% szokott lenni.

Ezeket a tanfolyamokat én sem annyira ajánlom.

2015. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!