Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem értem a DM 10 pontos...

Nem értem a DM 10 pontos kuponokban a rációt.3000 Ft után jár 10 pont, Jonsons fürdetőt néztem 250 Ft vele a kedvezmény. Van értelme?

Figyelt kérdés

most a Johnsos fürdető 999 Ft.


mikor, milyen esetben éri meg a 10 pontos kedvezmény egyáltalán, jól érzem, hogy inkább olyan termékeknél, aminek az ára 3000 körüli?


2015. szept. 11. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon megerte a milupa junior italoknal. Egy kuponnal tobbet vehettem meg, mindig 10%os vegosszegivel hasznaltam es igy 35%al olcsobban vettem meg. Amugy 4400 egy doboz. Mar jo reg volt ez az akcio, de azota is tart, mert annyit betankoltam. Varom a kocetkezo ilyen akciot. Mas 10 pontost eddig nem hasznaltam ki.
2015. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, ha egy kuponnal több termék vehető meg, úgy lehet megérné, de az általános nem ez(kivéve az üveges bébiételek, ott gyakran van, hogy korlátlan darabszámú terméket vehetsz vele, habár gyakran korlátozzák gyümölcsre, vagy menüre)


de szóval amikor van Gabi termékre, v Johnsons termékre, vagy törlőkendőkre úgy látom nem éri meg, a pelusokra meg a 10-15% kedvezmény nem éri meg, mert nagyobb összegű terméket inkább a jokerrel és 10%-os végösszegivel érdemes..

2015. szept. 11. 19:06
 3/6 A kérdező kommentje:
én junior italok helyett 3-as tápszert veszek, 6-szor annyi benne a vitamin, és így meg a tejitalok árát nem értem amúgy, hogy mi benne olyan drága, nem is laktat, vitaminszintje is alacsony, voltaképp csak tehéntejet helyettesít szinte, más funkciója nemigen van, persze lehet tévedek.)
2015. szept. 11. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tévedsz. Nézd meg a Milupa 12+ és 24+ vitamin tartalmát és tápanyagtartalmát! Biztos, hogy nem egyenlő a tehéntejjel. Inkább ezt adom, mint a bolti 2,8-as tejhez nem hasonlítható valamit...
2015. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek gyűlnek hamar a pontjai. Így ők szerintem örülnek, amikor csak 10 pontba kerül egy 10%-os kedvezmény.

Amúgy meg a pontjaid számától függ,hogy megéri-e kiváltani.


Ja, ha kedden mentek, 15% kedvezményt és 150 extra pontot kaptok 15000ft-os vásárlás esetén ;)

2015. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi

én már bevásároltam amikor az 5000 vásárlás felettire járt 100 v 150 pont két alkalommal.

mostanság én nem megyek már

2015. szept. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!