Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a férje otthonról dolgozik heti több alkalommal?

Figyelt kérdés

Mennyit segít be háztartásba vagy kertben udvaron? hogy viselik a gyerekek ha apjuk itthon van de nem lehet bemenni hozzá mert dolgozik.

Sajnos az én férjem semmit nem segit de tényleg semmibe de annál több leszidást kapok miért nem csinálom meg ez meg az meg amaz . Ha meg kérem segitsen vagy csinalja meg akkor meg ki van akadva hogy gondolom hogy munkát adok neki. Tényleg igaz lenne az a mondás minél jobban feljebb viszi isten a sorsát az embernek akkor egyre tahobb az illetö? vagy csak nálam bukott meg ezzel?


2015. nov. 19. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek előtt sem végzett el otthon semmit?


A problémának szerintem nem sok köze van ahhoz, hogy hol dolgozik.

2015. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gyerek elött csinal nem sokat de csinala de most ha jol számolom 2.5 honapja az udvarra nem ment ki kutya bszart szedni vagy füvet vágni vagy rendet rakni pedig lenne mi egyedül én nem gyözöm
2015. nov. 19. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Lakásunk van, nem is túl nagy, így nincs sok házimunka.


Szigorú napirendünk van, ha itthon van: megbeszéljük hogy mennyi ideig tart neki a munka, van-e valami extra nekem aznapra (védőnő, oltás, oviban valami) és ez alapján tervezünk. A lányunk 4 éves múlt, már megérti hogy apa dolgozik, ha végez akkor játszik vele. A kicsi még csak 3 hónapos.


Attól, hogy itthonról dolgozik, nem növekszik a munkaideje, szóval ugyanazokat "várom el" tőle, amiket korábban is megtett 8 óra munka mellett - ahogy én is elvégzem azokat a dolgokat, amiket megcsináltam amikor dolgoztam.


mennyit dolgozik? Mennyi idősek a gyerekek?

2015. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4 éves és két éves
2015. nov. 19. 14:27
 5/9 A kérdező kommentje:
elviekben reggel 8 tol déluan 4 ig dolgozna de nem reggel 8 tol este 7 ig holott siman lecsukhaná a gépet de nem teszi
2015. nov. 19. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:

A munkaidőt beszéljétek meg. Nekünk ez segít. Lehet, hogy "dedós" megoldás, de kiszámítható.

Nyilván azt csak ő tudja, hogy adott napon mennyit kel dolgoznia, én ebbe nem szólok bele. De napi +2-3 óra nem fér bele.

2015. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Az én férjem nem dolgozik itthonról, de még így is besegít a háztartásba, gyerekek körüli teendőkbe, nagyon kérni sem kell. Szóval jól kifogtál egy tahót, aki cselédnek tart. :(
2015. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha dolgozik otthonról, akkor megbeszéljük előre, hogy milyen teendők lennének (már ovisok a gyerekek). Főzni nem szokott, de elviszi a gyerekeket az oviba, értük megy, napközben kimos 1-1 adagot, kitereget, elrendezi a Tescos futárt. Ha valamelyik gyerek beteg, sokat van otthon velük, akkor is otthonról dolgozik és felügyeli őket. De általában éjjel szokott dolgozni este 10 után, mikor már alszanak a gyerekek.
2015. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: szerintem is inkább hozzáállás kérdése, nem a munkáé. Az enyém saját bevallása szerint sokkal többet tud dolgozni egy nap alatt, ha otthon van. Még úgy is, hogy az otthoni dolgokat intézi.
2015. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!