Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás, kisgyerekes anyukák,...

Kisbabás, kisgyerekes anyukák, heti hány alkalommal edzetek? El is mentek otthonról hozzá?

Figyelt kérdés
Eddig heti 4x edzettem, de most szeretnék 3 alkalommal eljárni itthonról és mellette még 2-3x itthon is mozognék, ha a kicsi már alszik. Szeretek sportolni. Szerintetek sok,ha heti 3x1.5 órára sport miatt elmegyek mellőle? 1 éves, meg tudja ezt szokni, vagy rosszat teszek neki vele? Mellette nemigen járok el, de szeptembertől egy tanfolyamra is járok havi 2x2 napot. Nem lesz sok? Megengedhetem ezt magamnak? Ti mit csináltok baba mellett, mennyi időt töltötök külön? Nem bébiszitter vigyázna rá, apukájával lenne.
2014. szept. 16. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Első válasz nem egyáltalán nem sok az se lenne az ha ezt mindennap megtennéd,sőt eléggé nagy tehát még ennél több idő se lenne sok.

Nekem az eljárás valahogy nem jött össze, így beszereztem egy szobabiciklit,és emellett edzek egy kicsit hasizom stb ez így napi 40 perc.Nos én a fiam mellett tanultam, 6 hetes volt mikor volt az az évi utolsó vizsgám,és 16 hónapos korátl dolgozom is,elég időt tudtunk/tudunk együtt tölteni,nem szenved ebben sem hiányt.

2014. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én itthonról dolgozom, alkalmi munkákat vállalok, és akkor teljesítem, amikor ő épp alszik, edzeni akkor járnék, amikor apukája itthon van, és amúgy is alig várja és játszanak... csak mindig aggódom, hogy megtaláljam az egyensúlyt, hogy én is jól érezzem magam a bőrömben, ne kockuljak meg itthon, de ő se érezze a hiányomat, vagy hogy lepasszolom. Kicsit járatlan vagyok még abban, hogy hangoljam össze a tennivalókat úgy, hogy minden és mindenki jól legyen. :) Köszi, hogy írtál! :)
2014. szept. 16. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, hogy csak így rád írok... A válaszodban olvastam, hogy otthoni munkákat vállalsz. Nem tudnál esetleg segíteni nekem? Mert énis itthon végezhető munkát keresek, 3 gyerkőcöm van.

Köszi ha válaszolsz, szép estét :)

2014. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Semmi különös munkát nem végzek, alkalmi fordításokat csinálok ismerősöknek, ha szükségük van rá, főleg angol-magyar nyelven. Férjem munkahelyén is volt már erre szükség, és mások is megkeresnek vele. Korábban nyelvtanár voltam, most ugye itthon vagyok. Semmi speciális, sajnos, amit csak úgy át tudnék adni, vagy ajánlani tudnék, csak ami nekem is épp adódott. :( Mást én sem találtam ezen kívül. A legtöbb "otthoni munka" ajánlat a neten sajnos csak lehúzás.
2014. szept. 16. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem sok a heti 3-szori edzes,pont idealisnak tartom.

En heti 3-szor teniszeztem eddig,bar most szuneteltetem.27 hetes terhes vagyok,mar nehezen birom a partnereim tempojat,igy inkabb a nagy fiammal teniszezek neha helyette.

Szules utan viszont amint engedi az orvosom visszaterek a heti 3 alkalomhoz,talan egy kis konditeremmel is fuszerezve:)

2014. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!