Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti fiú- vagy lánygyereket...

Ti fiú- vagy lánygyereket szeretnétek?

Figyelt kérdés
miért?...

2015. nov. 19. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok!

Legfontosabb hogy egészséges legyen. Egyébként kislányt miért nem tudom párom is kislányt szeretne. Egyébként ha kisfiú lesz neki is ugyanúgy örülni fogunk és szeretni.

2015. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Lányt, de ez nüansznyi különbség, nekem teljesen mindegy, csak egészséges legyen s lehetőleg valamelyest kompatibilis velem, a szöges ellentétemmel nehéz lenne az élet.

A párom nagyon beleélte magát abba, hogy minek fogja nevezni a kicsit, ha lesz és lány lesz, így leendő gyermekünkre már lányként hivatkozunk. De semmi csalódás nem lenne egy fiú miatt sem. Hermafroditára pedig minimális az esély.

2015. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lányt egy kicsivel jobban. Lévén, hogy nő vagyok, könnyebben megértenem min megy keresztül, mint egy fiú esetében. Jobban tudom mi érdekel egy kislányt, de nyilván ha fiú lenne akkor a párom felvilágosítana a fiús tudnivalókról. Egy kislányt szeretnék és egy kisfiút.
2015. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gömbicica ***** válasza:
92%

leendő anyukák!!! csak tanács!!

-persze minden szülőnek vannak vágyai, nekem is voltak-


Egészséges várandósságot, és egészséges gyermeket várjatok :)

a későbbiek folyamán, ha nagyon vártok valamit, és nem ugy lesz, akkor sajnos -olvastam sok ilyenszakirodalmat!!- hajlamos az ember esetlegesen tudat alatt valamiér kevésbé szeretni azt, akit nem éppen várt volna. ráadásul ezt a csalódottságot a gyerek már a pocakban is megérzi.

aztán ha másodikra megvan a vágy tárgya, akkor hajlaoms az ember megint hibába esni4!!!

imádata tárgyát elhalmozza szeretettel. az első kevésbé várt nemü gyerek háttérbe szorul.


szóval vigyázni az ilyesmivel tényleg.


itt az odalon is beszélgettem már olyan fiatallal, akinek kamaszkori, ill. fiatalkori problémőái innen adódtak.


szeressétek nagyon akármilyen nemü kisgyermeket születik is :)


bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam :(


bevallom én is lánypárti voltam, erre lett két fiam, akiket imádok, el nem cserélném őket semmiképpen!!!

csodálatos gyerekek.

2015. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor a nagyfiamat vártam, nagyon lányt szerettem volna. Ennek ellenére nem voltam szomorú, amikor megtudtam, hogy fiú, most meg már nagy gyerek, és egy percig sem bántam sosem, hogy nem lány lett, hiszen ő így az én gyerekem, és ha lány lenne, az valaki más lenne, nem ő.

Most várjuk a kistestvért, most is lányt szerettem volna, de ő is fiú lesz. Érdekes, pont mondtam a férjemnek, mert jövő héten megyünk 4D-re, hogy most már nehogy kitalálják, hogy mégiscsak lány, mert gutaütést kapok :D Fiam lesz, elfogadtam, ő is az én gyerekem lesz, és úgy tűnik, a sors nekem fiút szánt megint, nem fogok emiatt szomorkodni.

Szeretnénk harmadik babát is majd, mondanom sem kell, bízom benne, hogy ő majd lány lesz, de ha valahogy előre meg lehetne mondani, és 100%, hogy a harmadik is fiú lenne, akkor is akarnék harmadik gyereket :)

2015. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lányt szerettem volna ,addig a pillanatig míg kiderült ,hogy fiú.azóta imádom hogy fiam van ,ha lesznek még gyerekeim akkor is nagyon szeretném ,hogy fiú legyen.
2015. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két gyereket terveztünk, arra vágytam, hogy legyen köztük legalább egy lány, az első az lett, így a most nyugiban várom a másodikat, aki kisfiú. Valahogy a csak fiúk nekem nehéznek tűnik.
2015. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egészségeset:) De amúgy ha rajtunk múlna, kisfiút, aztán kislányt, aztán megint kisfiút. Fogalmam sincs, miért.
2015. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kislányt és kisfiút is szeretnék. :)

A párommal 3 babát tervezünk, szóval reméljük, hogy mindkét nemből sikerül legalább egy. :)

2015. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mikor mit. :) Tényleg, számomra olyan kiegyenlített ez a dolog, hogy tökéletesen mindegy volna, mi lesz, mert mindkét nem rengeteg pozitívumot hordoz magában.

Ebben a percben talán kicsit jobban szeretnék fiút, de persze fő az egészség.

2015. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!