Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a gyereketeket...

Ti elengednétek a gyereketeket, vagy nem?

Figyelt kérdés
Kislányomat a nővérem el szeretné vinni Pesten (100 km-re lakunk onnan)színházba a Mary Poppins-ra. Szülinapjára vette a jegyeket,ami szeptemberben volt, és annyian mennek, hogy csak a februári előadásra kapott jegyet.mikor vette megkérdezett, akkor szó nélkül engedtem, hogy viheti, viszont most ami történt Párizsban, az nagyon mellbe vágott, és őszintén megmondom, hogy a hideg ráz, ha rágondolok,hogy megy a lányom. Most megemlítettem tesómnak, ő meg megsértődött, hogy a két jegy 12000 Ft-ba került, és ne csináljak belőle hülyét. Szerintetek mit csináljak?
2015. nov. 21. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, tulparazod.
2015. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Enged el.


Ha nem engedeg el akkor gerinctelenseg told ha meg a jegyarat sem fizeted vissza a tesodbak.

Minimum ez Bocsi tesóm kicsit beparaztan a Párizsban történtek miatt de hogy ne érezd magad "palimadarnak"kifizetem a jegy arat!

2015. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Á, dehogy. Már hónapok óta bezárkózva élünk a lakásból, ki se tesszük a lábunkat, nehogy bármi bajunk essen. Ez ám az élet! Nem is tudják, milyen jó így, akik kimerészkednek.


Mamám...

2015. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elengedném. Tök fölösleges bezárkózni és parázni.
2015. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném. Soha többet sehova nem fogod engedni a lányodat? Ez a terror dolog nem fog lecsengeni egy hamar. Másrészt nem mi vagyunk a terroristák célpontjai. Előbb fog egy zárt osztályra való elmebeteg őrjöngeni a színházban, akit nem tudnak bent tartani, mert sok pszichiátria bezárt, mint egy terrorista.
2015. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazatok van. A jegyek árát természetesen odaadnám neki.
2015. nov. 21. 09:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elengedném.


Nem is értem, hogyan gondolod. Bár nem írod, hogy hány éves a gyerek, hol laktok, milyen életviteletek van, de nem tudom elképzelni az életet úgy, hogy nem mehetek sehová.

Karácsonyi bevásárlás? Osztálykirándulás? Nyaralás, vagy csak egy szimpla kirándulás a családdal?

Van autótok? Attól nem félsz, hogy évente 600-700 ember hal meg Magyarországon közúti balesetben?

2015. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szörnyű dolog, ami a világban történt és történik, de honnan tudod, hogy holnap nem a házatok előtt fog valami történni, vagy a hipermarketbe, ahová nap, mint nap bevásárolni jársz?...ezzel az erővel a lábadat se tedd ki az utcára...Igen, elengedném természetesen.
2015. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi reális alapja nincs annak, amitől félsz, ráadásul így nem lehet élni. Szörnyűségek mindig történnek, viszont így te magad vagy az, aki megfosztja a gyereket egy csomó élménytől, nem a terroristák.
2015. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlparázod....mi budapestiek vagyunk,3 gyerekünk van,és tegnap este(!)-konkrétan u 1 héttel a véres terrortámadások után-voltam a 7 éves fiammal a Vígszínház A padlás című előadásán.A fél suli ment+a tanári kar nagy része+a szülők.Senki nem mondta le a párizsi események miatt!A férjem otthon maradt a kicsikkel.Ha MOST támadás érne minket,magyarokat,hidd el,a főváros lenne a célpont,nem a vidék.Hol van még a február?Addigra lecseng ez az egész dolog.A terrorizmus lényege pont ez:elülteti Benned a rettegés magját,és onnantól nem fogsz normál életet élni,alárendeled Magad az elnyomónak.
2015. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!