Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minek "válal" az ilyen ember...

Minek "válal" az ilyen ember gyermeket?

Figyelt kérdés

Egy közeli ismerősöm aminap nagyon felhúzott.

A lány egyébként akart gyereket , de csak úgy , hogy vagy örökbe fogad , vagy béranya hordja ki a magzatát, ugyanis nagyon féltette az alakját és a melleit (szilikon).

Aztán teherbe esett , de (azt állítja) későn vette észre és nem tudta elvetetni és mivel akart gyereket meg is tartották a férjével.

A lány , a családja és a férje is nagyon tehetős .

A gyerek mellé fel fogadtak egy dadust. Szinte mindig a dadus van a gyerekkel . És a lány azt mondta nem is szereti annyira a babát mert fiúlett. De látni is rajta , hogy nem szereti . Kb fél órát tartja a karjaiban, nem mosolyog rá , nem ő fürdeti meg semmi ami ezzel jár. És még csak nem is becézgeti , csak simán Andrásnak hívja.

Azt állítja tönkre tette az alakját miatta és nehezen bocsájt meg neki.

Hogy lehet valaki ilyen?

Egyébként a lány 24 éves és a mostohatestvérem .


2015. nov. 23. 17:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és magyar.
2015. nov. 23. 17:04
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Szomorú ilyet olvasni :( Sokan meg mennyire örülnének egy babának, akiknek nem jön össze.

Azt jó lenne tudni, hogy alapban ilyen a nő, vagy esetleg szülés utáni depressziója van.

De amit leírtál, abból arra gondolok, hogy alapban ilyen, hiszen már a szülés előtt is ilyeneket mondott.

Na de nem ő az egyetlen, aki nem jó szülő, sajnos. Legalább vannak körülötte is mások, akik foglalkoznak megfelelően a gyerekkel. Sok helyen ilyen sincs.

2015. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Én már csak azt nem értem, minek foglalkozol másnak az életével? Mi közöd van hozzá? Főleg, ha a mostohatesód és inkább "közeli ismerősnek" hívod, azaz kb. tényleg semmi közötök egymáshoz. Szálljál le az ő életéről, és inkább foglalkozz azzal, miért nem tudsz értelmes mondatokat írni, amikben helyesen írod le a szavakat és normálisan használod a központozást. Ő meg rontsa el úgy az életét és a gyerekét, ahogy akarja.
2015. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Jó unalmas életed lehet, ha van időd mások életében vájjkálni.

SEMMI KÖZÖD a mostoha(!)tesód életéhez, szállj le róla!

2015. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Ja meg ha a picinek valami "baja" lesz akkor is nezzen felre a kerdezo mert nem az o elete?? Szememben nem anya es nem No az ilyen a leirtak alapjan! Kerdezo ha tudsz a gyerekkel foglalkozni tedd meg legalabb Te :)
2015. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, mégis milyen alapon foglalkozzon ő a "közeli ismerős / mostohatesó" gyerekével? Te is átjársz a szomszédodhoz gyereket nevelni?
2015. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
En nem..de a szomszed kisfiu es a lany tesoja is szeret nalunk lenni ;) Nem mindenki "zarkozik" be a negy fal koze...
2015. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha féltékeny vagy az anyagi helyzetükre, azt magadban tisztázd! Semmi közünk hozzá, hogy mit csinál a mostohatesód!
2015. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók főleg az utolsó.

Bármikor megtehetném , hogy dadát fogadjak a gyerekem(!!) mellé .

Nem vagyok irigy a pénzére ugyanis nekem is van , a saját két kezemmel gyűjtöttem össze méghozzá rengeteg munkával Külföldön.

Fiatalabb voltam mikor a saját akaratunkból gyermeket vállaltunk , van elég dolgom nekem is nem kell aggódni efelől.

Csupán annyi közöm van hozzá , hogy egy az apánk , és amikor ő össze veszett vele meg a mostohaanyámmal akkor hozzám jött , és én etettem és mindent el tűrtem neki , azt is hogy olyan ocsmány módon hagyta ott a konyhát mikor valamit csinált, hogy olyat még nem láttam.

És nem szóltam neki, pénzt sem kértem azért hogy hónapokig nálam volt .

Én most is megmondtam a véleményem neki. De azzal jött , hogy azért van a gyerek mert mikor kicsi akkor cuki.

Semmit nem tesz érte . Én vittem ruhákat , pelenkát...

Egyszerűen csak aggódók a kisfiúért , mert nagyon nagy lelki törése lesz nagyobb korában ..

És szerintem ezek után hivhatom inkább ismerősnek mint családtagnak.

Köszönöm azoknak akik nem savaztak

2015. nov. 23. 18:22
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Én sosem értettem, miért pocsékol más időt, energiát stb. arra, hogy mások életét méltassa. Nem tetszik, nem nézed, ennyi. Annyi energiát ölsz bele, hogy már magad teszed keserűvé. ÉS ez ijesztőbb, mint a történetben szereplő nő.
2015. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!