Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy a 14 hónapos...

Normális, hogy a 14 hónapos kisfiam nem ragaszkodik hozzám, ha hétvégére rokonlátogatóba megyünk? Vagy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Ha itt vagyunk, akkor inkább a keresztanyjával, a nagymamával, dédivel akar lenni, velük akar sétálni, nem akarja, hogy felvegyem vagy én játsszak vele. Persze örülök, hogy nyitott, barátkozós kisfiú, csak annyira furcsa. Ő az egyetlen unoka ezért mindenki nagyon kényezteti, mindig foglalkozik vele valaki, amit én otthon nem tudok megtenni, mert ott a háztartás is.

2013. jún. 9. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Hisz un téged biztosan.... Bár nálunk lenne ilyen rokonság.... Sajnos én senkinek nem tudom adni. És engem is un sokszor. Ha valakihez elmegyünk pár órácskára,akár ott se kéne lennem... Rám se néz csak játszik
2013. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!