Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová mentek kirándulni kisgyer...

Hová mentek kirándulni kisgyerekkel húsvétkor? Már aki megy valamerre.

Figyelt kérdés
Pici lányom 9 hós, nagylányom 2 éves 9 hós. Hová érdemes őket elvinni, ahol persze nincs túl nagy tömegnyomor?
2010. márc. 21. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Az én lányom akkor lesz 4 hónapos, de viszem én is:)Nincs kedvem otthon ülni sem, így szerintem Szilvásváradra megyünk ,mert az elég közel van hozzánk és jó kis kiránduló hely ^^ Gondoltam arra is,hogy a barátainkkal kimegyünk a völgybe, de az amolyan lerészegedős húsvéti buli, szóval felesleges kimászni azért,meg hogy a babu arcába menjen egész nap a füst:S


Úgyhogy nyakunkba pakoljuk Szilvásváradot ^^

2010. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az egy jó hely, mi 2 éve voltunk ott. Jó kirándulást!
2010. márc. 21. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Köszi ^^ Mi minden évben kimegyünk egyszer:)


Hát úgy látom nem nagyon írnak neked:(

2010. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is épp azon tanakodunk,hogy hová menjünk kirándulni. Szilvásvárad szép, de iszonyú sokan lesznek húsvétkor (tapasztalatból mondom), leparkolni is alig lehet. Én valami hegyes, kirándulós, csendes belülős ebédes napra vágyom
2010. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Hát az idén mi sem akarunk itthon lenni csak azt nem tudom hogy hová menjünk.A babám 8honapos lessz akkor és valami kirándulós sétálós programra gondoltam.De amilyen mákunk van rossz idö lessz...
2010. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi kimegyünk a bucsuba,mind a két nap mert nálunk mindig olyankort van,a lányom 1,5 éves bisztos örülnifog,meg egy kis bucsufiát is akarunk venni a picurkánknak!
2010. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jajjj:D de jó, nálatok akkor van búcsú?nálunk sajna az kimarad majd csak nyár végén:( de régen én is,hogy imádtam azt^^
2010. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is valami kirándulós helyre gondoltam és tegnap utánanéztem egy kicsit. Talán Lillafüredre megyünk, ha jó idő lesz. Az nincs is túl messze tőlünk, van kisvasút, amit a lányok biztosan élveznének és sétálgatunk, megnézzük a vízesést a Hámori-tavat, kinn leszünk a szabadban. Persze ehhez jó idő kellene, mint amilyen pl. ma van :)
2010. márc. 24. 14:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. márc. 24. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!