Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jósló fájásokat hogyan kell...

Jósló fájásokat hogyan kell elképzelni? Kb meddig tarthatnak, napokig vagy akár hetekig is?

Figyelt kérdés
38.hétben vagyok néha enyhe görcsöket érzek, van hogy viszonylag kis idő telik el kettő között van,hogy több óra is. Ez lehet jóslófájás?
2015. dec. 2. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínűleg az lesz. Ilyenkor már simán érezheted őket.
2015. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NikiDávid ***** válasza:
Szia én 36hmk vagyok, izomgörcseim 2 hete jöttek elöször elö olyan 2-3naponta 1szer, azota a 35 hétben volt egy teljes egész napom hogy "lenyomorodtam" derekam véget ugy fájt... ugy mentem mint egy nyomikacsa aznap! Azt mondják "farkas"fájás. Más meg azt mondta hogy tágul a keresztcsontom mert baba feje helyezkedik. 36 hétben minhta meglenne görcsölget.... par napja napi 1szer tuti! Mivel székrekedéssel küzdöttem egeszterhesseg alatt max heti 1, mostmeg minden nap magamtol, utana olvastam ennek is igy tisztitja sajat magat szervezetem a szülésre! Rengeteg fájás van meg pont ahol fájhat derék, pocak, izmok! Szoval kitudja 😀😀 sokat olvasgatok itt az oldalon nagyon sok jo tanács mindennel kapcsolatban, csak jo kulcsszavat kell beirj! Sok sikert
2015. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!