Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet Pink színű bolyhos...

Hol lehet Pink színű bolyhos puha csillámpóni plüsst venni vagy rendelni? Néztem már jó pár helyen, de eddig sehol nem találtam ilyet.

Figyelt kérdés
Sok helyen néztem de olyat nem találtam ami hosszú szőrű puha és sötét rózsaszín.Elég fontos lenne.A válaszokat előre is köszönöm.

2015. dec. 5. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem tudom milyen az a "pink" szín, pedig festő vagyok! Magyarul nem megy a kérdés kiírás?
2015. dec. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért pink-et írtam,és nem rózsaszínt mert abból legtöbben a világos-rózsaszínre következtetnek.A pink az élénk/sötétebb rózsaszín megfelelője,és nem jutott eszembe hogy esetleg nem elég érthető a színmeghatározás.
2015. dec. 5. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!