Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik orrszívót vegyem a...

Melyik orrszívót vegyem a "porszívós orrszívót" vagy "orrszi-porszi"-t és miért?

Figyelt kérdés
Most akarok venni az unokámnak egyet és a neten látom mind a kettőt reklámozzák. Valaki esetleg már használta mind a kettőt és eltudná mondani a pro és kontráját mind a kettőnek?

#orrszívó porszívó #porszívós orrszívó
2015. dec. 5. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
A kettő ugyanaz, valamit keversz.
2015. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem két különböző terméknek tűnik:


Porszívós Orrszívó:

[link]


Orrszi-Porszi:

[link]

2015. dec. 5. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Ugyan az. Az orrszi porszit is porszívóra kell csatlakoztatni, úgy működik, szóval az is porszívós orrszívó.
2015. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Mind a kettő ugyanaz. Szerintem sz.a.r, de nagyon sokan istenítik, mert egyszerű, viszonylag sírásmentesen lehet vele orrot szívni. Nekem nem vált be, szerintem többet ki lehet szívni a sima vákuumossal. (ez: [link]
2015. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Inkabb az Arianna markat vedd meg. Szerintem az jobb. Nezd meg ha gondolod.
2015. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Mutatok egy "harmadikat", ezt vedd:

[link] - az Arianna új verziója. Könnyebben tisztítható.

2015. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik ugyanazt tudja amik itt fel vannak sorolva, az Ariana is, csak az drágább.
2015. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A kettő ugyanaz.

Mindkettőt porszívóra kell csatlakoztatni.

Amit te gondoltál,az a kézi orrszívó,amit nem kell porszívóhoz csatlakoztatni.

2015. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszaitokat, a kettő amiről a kérdésem feltettem, tudom, hogy mind a kettőt a porszívóra kell csatlakoztatni, de attól még lehetnek különbözőek alakra, anyagminőségre, tisztíthatóságra, stb.


Azt láttam, hogy ezeket gyártják műanyagból is és vastag üvegből is, személy szerint az üveget jobban tisztíthatóbbnak találom mint a műanyagot, viszont egy jobban tisztíthatóbb műanyag mégis csak jobb mint egy nehezen tisztíthatóbb üveg.


Az Ariannáról itt a válaszaitokból hallottam először, a válaszaitok statisztikája alapján a legtöbben az Ariannát javasoltátok, ez műanyagból vagy üvegből van?


Az ár annyira nem izgat, +/- 500 Ft belefér, ha a jó minőségű, tehát hogy 1500-ba vagy 2500-ba kerül, tök mindegy.

2015. dec. 6. 01:49
 10/12 A kérdező kommentje:

Ja, és van még egy tulajdonság, amit fontosnak tartok, a gyakorikérdéseken olvastam olyan panaszos írásokat ahol arról panaszkodtak, hogy a kiszívott takony sokszor a porszívóba is bekerül, és akkor volt aki javasolta, hogy állítsad kissebre a porszívó erejét (nyisd ki a fals levegő nyílást a fogganytyún.)


Én határozottan olyan szippantót szeretnék venni aminél semmi esély nincs arra, hogy a takony a porszívóban kössön ki.

2015. dec. 6. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!