Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panelban lakó Szülők! Ha...

Panelban lakó Szülők! Ha náthás a gyerkőc használjátok a porszívós orrszívót későn este és éjjel is? Nem szólt még miatta senki?

Figyelt kérdés
Mi családi házban lakunk, csak eszembe jutott, mert nemrég mesélte a kolléganőm, hogy este 9-kor bekapcsolta a porszívót, mert kiborított valamit, és összetakarította, másnap reggel pedig a szomszéd néni megjegyezte, hogy hallotta napközben nem volt ideje takarítani.
2015. ápr. 13. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Használom simán.Nem szóltak még bár normálisak az alattunk lakók és mellettünk is.Viszont felettünk....ha ő tologathat bútort este 11kor miért ne használnám 10-20 mpig?
2015. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Ha szükséges akkor igen.

Egy orrszívás nem tart egy percig, ha szegény szomszéd néni ez miatt nem tud aludni, akkor így járt, nem fog ez miatt a gyerek egész éjjel fulladozni.

2015. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen hasznalom. Ha szukseges termeszetesen nem hagyom fulalozni egesz ejszaka h a szomszedot 30mp zavarjam esetleg. Tudjak a szomszedaim h kisgyerekem van, es sajnos ilyen elofordul. Szerencsere mar nem igazan hasznaljuk mert fujja magatol, meg lefekves elott szoktam jo alaposan kitisztitani. De regebben tobbszor is elofordult h ejjelente szivni kellett. Soha egy rossz szot nem szoltak a szomszedok. Gondoltak h nem unalmamban zugatom ejjel a porszivot. Aki ezt nem erti meg ne koltozzon panelba. Ez olyan h hiaba aludna napkozben a gyerekem senkit nem erdekel ha vki pont fur, vagy a szomszed kutya ugat..,stb ez ezzel jar, egymas fingasat is lehet hallani. Bocsi a kifejezesert de szo szerint igy van.
2015. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Este 8-9 körül leszívom utána már nem. Pofátlanság lenne. Egy orrszívás 5-10 perc arra a hangra meg még a fsz-en lakó is felébred.
2015. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

1. érdekes orrszívás az, ami 5-10 percen át tart, a miénk használati utasításában is az áll, hogy max. 3x5 másodperc legyen mindkét orrlyukban.


2. nem panelban lakunk ugyan, de ott nőttem fel, anyumék is használták öcsémnek, soha, semmi baj nem volt, senki nem szólt érte.

2015. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Igen, használom. Muszáj leszívni a taknyot, nem akarom, hogy arcüreggyulladása legyen, vagy az orrára menjen rá.

Senki nem szólt emiatt.

2015. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
(Másrészt egyébként a mi panelünkben anno porszívózás soha nem hallatszott át.)
2015. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Anno panelben laktam én is a szüleimmel, és én sem emlékszem hogy a porszívózás áthallatszott volna, le is döbbentem amikor mesélte a kolléganőm a szomszéd nénis történetét. Amúgy az egy nagyon jó ház volt ahol laktunk, ott is volt pár "kukacosabb" ember, de alapjában véve nem voltak viták. De mostanában itt is elég sokat olvastam arról, hogy mennyire nem toleránsak egymással szemben az emberek.
2015. ápr. 13. 11:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a 3 év alatt egyszer sem kellett éjszaka szívnom a fiam orrát (utoljára 8 körül fekvés előtt szívom, mikor kell), de ha kellett volna megtettem volna. Mondjuk nálunk normálisak a szomszédok, nem hiszem hogy lenne gond belőle.
2015. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk sosem szólt még az egyetlen szomszédunk (oldalról nincs senki és földszinten lakunk a bejárati ajtó mellett közvetlen), a felettünk lakó.

Sőt, nekik már felüdülés, ha a gyerekeinket hallják (néha napján) és nem a felettük (2. emeleten) lakó alkesz idős házaspár állandó veszekedését.

Őket úgy képzeld el, hogy a fsz-n úgy hallod a veszekedésüket, stb .., mintha a szomszéd szobában lennének. :)

Igazából a felettünk lévők füldugóval alszanak, így nem is hallják éjszaka a porszívó hangját.

Évenkénti 2 alkalmat meg ezek után simán kibírják. Arról nem beszélve, hogy éjszaka törekszem arra, hogy lehető leghamarabb túl legyünk az egészen, nem úgy, mint nappal, amikor alaposan a lányaimnak "esek". :))))


Egyébként meg jól kell választani lakást is. Tuti nem költöztem volna ide, ha idegbeteg szomszédaim lennének. :D

Mielőtt megvettük a lakást egy hétig érdeklődtünk (gondnoktól, közös képviselőtől, közvetlen leendő szomszédoktól), hogy milyen itt élni egy fiatal házaspárnak, gyerekekkel?!

2015. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!