Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elneveznéd úgy a gyerekedet,...

Elneveznéd úgy a gyerekedet, ahogyan a másodunokatestvéred nevezte egy évvel ezelőtt a kisfiát?

Figyelt kérdés

Velük max. évente 1-2x találkozunk,a babát még pl nem is láttuk élőben. De a nagyszülők azért gyakrabban találkoznak,a nagymamam pedig aktìvan tartja a kapcsolatot velük is.

Egyszeren nem találunk másik nevet,már 2-3éve ez a favoritunk...


2015. dec. 5. 21:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2015. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2015. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira tetszik, akkor adnám.
2015. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Én sem igazán tartom a másodunokatestvérekkel a kapcsolatot, semmilyen "konfliktus" nem lenne belőle.

Az évi egy találkán meg max két gyerek rohan oda hozzád, ha elkiáltod magad.

Nekem egyedül azok a nevek tiltólistásak amikből 20 van a családban. Szerencsére azok a nevek nem is tetszenek annyira.

2015. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Én nem adnám szerintem, max ha tényleg nagyon nem tartjuk a kapcsolatot (tehát évekig szinte nem is írunk egymásnak), mert abban az esetben szinte "idegennek" számítanának ilyen tekintetben.
2015. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Igen
2015. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
En nem adnam neki ugyanazt a nevet. Ne kovezzetek meg erte,mas emberek vagyunk. :)
2015. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Én se adnám. Nálunk minden olyan név ki van zárva, ami jelenleg van a családunkban. (Azért írom, hogy jelenleg, mert a kislányom 2. neve a nagymamám neve is volt, de nem kijefezetten ezért adtuk, hanem mert tetszett)
2015. dec. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az az igazság,ha találnánk bármiféle alternatìvát,nem lenne ekkora a dilemma,de csak erre a névre tudunk gondolni.. :(

2015. dec. 6. 09:37
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

Akkor adjátok azt mindenképp ha az tetszik!

Mivel ritkán találkoztok így nem gond sztem. Csak akkor lenne nem olyan jó ha nagyon gyakran találkoznátok.

2015. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!