Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem dolgozzo anyukak, mibol...

Nem dolgozzo anyukak, mibol all a napi programotok egy masfel eves gyerekkel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

hát...itthon vagyok a fiammal gyeden.

reggel 6kor kelünk, 7kor reggeli, neki állok főzni, 10kor séta vagy kint vagyunk az udvaron, fél12kor ebéd, 12kor alvás 2-3 óra, azt kis séta vagy udvar, fél5körül uzsonna, azt bent játszunk, fél7kor vacsi, megint pici játék, negyed 8kor fürdés, evés alvás...8kor már alszik. hajnalban eszik még egyszer.

kb ennyi, sajnos nem nagyon mozdulunk ki jobban. bár tervezem hogy majd megnézem milyen is egy baba-mama klub.

2015. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Miért írod ki kétszer a kérdést?
2015. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
dolgozó, így kell írni!
2015. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggel felkelünk, reggeli, aztán ő játszik, én főzök ebédet. Utána eszünk, lerakom aludni, elmosogatok, házimunkát megcsinálom, amit kell, netezek, tv-zek, amikor felkel, uzsi, aztán elmegyünk sétálni / játszóra - attól függ, milyen idő van-, ha kell valami a boltból, akkor bevásárolunk hazafelé. Aztán itthon játék, vacsi, fürdés, megissza az esti junior italt,és alszik. Utána én fürdök, TV vagy net, olvasok, párommal vagyok.
2015. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6.30kor kelünk. megcsinalom a reggelit a csaladnak meg eszik a 1,5 evesem utana stalunk egy orat. ha hazajottunk tusolok o meset nez aztan 10 oraizik aztan o jatszik delig en meg mosok fozok mikor mit meg persze jatszom vele ha epp nincs el egyedul. delben ebed aztan o alszik en tanulok (szombati okj). ha felkelt jatszunk aztan 3-kor uzsi seta kb 17.00ig vagy a kertben vagyunk es en csinalom a vetemenyest vagy mivel mar osz van es nincs kerti munka boltba megyunk seta alatt vagy atmegyunk babazni ismeroshoz stb. utana ha hazaerunk en befejezem a hazimunkat megcsinalom a vacsorat neki es a ferjemnek aztan eszunk aztan ha hazaert a ferjem felvaltva jatszunk vele, mert olyankor mar faradt es nincs el annyira egyedul...8-kor lefurdetem utana ha elaludt a ferjemmel megnezunk egy filmet vagy osszebujunk.
2015. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!