Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valaki aki szules utan...

Volt valaki aki szules utan hízott meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 hónapja szultem előtte eleg vékonyka voltam, gyógyszert is szedtem hogy hizni tudjak, aztán teherbe este nem hiztam sokat a fiúval kb 10gt, de mióta megszultem majdnem 25 kg plussz feljött. Nem eszek többet mint előtte de ra nézek egy csokira es plusz 1kg. Valami fel borult? Mit tudok tenni? Koszonom
2015. dec. 7. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Egy barátnőmmel történt hasonló, nála az derült ki, hogy a pajzsmirigye kezdett el rosszul működni. Szerintem mindenképpen érdemes lenne kérned egy kivizsgálást a háziorvosodtól, mert a 25 kg plusz elég sok…
2015. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen, de nálam egyértelműen életmód alapú volt. Keveset mozogtam és össze-vissza kajáltam, ráadásul nem a legegészségesebb ételeket. Másfél év alatt így 5 kg-ot híztam, de nemrég elkezdtem edzőterembe járni, remélem pár hónap alatt lemegy a háj.


Nálad valami hormonális probléma lesz, mert 25 kg 4 hónap alatt rengeteg, a szervezetet is nagyon megterheli. Sürgősen vizsgáltasd ki magad, mert ilyen ütemű hízás valami komolyabb problémát jelez.

2015. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én. Most.

Szülés után egy héttel annyi volt a súlyom, mint amivel kezdtem az egészet. Kinyúlt a hasam, meg látszott a bőrömön, hogy be voltam vizesedve korábban, átrendeződtem stb. de a súlyom visszament. Ehhez képest most, a 3-4. hónap között iszonyatosan felszaladtak a kilók. Most már érzem is és nagyon rosszul / lustán táplálkozom.

Nálam tuti az a baj, hogy nem jó arányban eszem, kapkodok, bekapom, ami a kezem közé kerül, utána rohanok csinálom amit kell a gyerekekkel és őket ellátom rendesen, de nekik más táplálékra van szükségük és magunknak meg most ritkán van időm normálsan főzni. Túl sok a "melegszendvics szintű kaja" napközben, normális étel meg csak estére jön össze. Ez így teljesen rossz, meg is van az eredménye...

2015. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt híztam 15 kg egy év alatt.Farkas étvágyam volt és rossz kajákat ettem. Szoptatás baba hagytam és utána kezdtem vissza fogyni. Ma már a régi vagyok.
2015. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél évig szoptattam a fiam, 10kg hiztam ez idő alatt. Ahogy vége lett elkezdtem diétázni, sportolni, lassan ugyan de lement az összes felesleg.
2015. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Terhességem kezdetén feljött +10kg..utána megállapították a GDM-es és diéta mellett a terhesség végéig még +2/3kg jött fel. Szülés után mikor haza jöhettünk, akkor lefogytam annyira, amennyi a terhesség előtt voltam. Most viszont pár hónap alatt +30kg úgy felszaladt rám, hogy csak pislogok. Igaz már nem diétázom, ugyan azt eszem,mint terhesség előtt csak kevesebbet és rendszertelenül.

Valószínű a pajzsmirigyem is elszállt, de ki fogom vizsgáltatni,mivel a menzeszem is most már lassan 70 napja késik.

2022. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!