Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki sokat hizott szules elott...

Aki sokat hizott szules elott hogy alltok a fogyassal? Es a hasatok ujra a regi lett? Hogy erzitek magatokat a borotokben? Ujra a regik vagytok?

Figyelt kérdés
En mar 2 eve szultem de meg mindig nem vagyok a regi.Igaz a kg-k nagy reszet sikerult leadnom de a csipom meg mindig szeles es jo kis uszogumi van rajta es a hasam alja is jo nagy a borrol mar nem is beszelve.Nehez gyerek mellett tornazni.Nekem legalabb is.A parom szinte sosincs itthon.Most minden nap tornazok a lanyommal de kivancsi leszek mikor leszek ujra a regi!Nagyon rajta vagyok!Ti hogy vagytok ezzel?Hogy eritek magatokat?
2011. máj. 20. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
24 kg-ot híztam, most 8 hónapos a babám, és kb 4-5 kg van még rajtam. Kb 1 hónapja tornázok esténként. De nem sokat. Valamint 4 után már nem eszek. A csípőm szélesebb lett, a hasamon még van egy kevés, de nem vészes.
2011. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reggelente futok. Először rossz volt hajnalok hajnalán kelni, de a tükör és a mérleg mindenért kárpótolt, és ennyi nekem is jár! 15 kg-tól szabadultam meg pár hónap alatt.
2011. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 28 kg-ot híztam, 4 és fél kg volt a kisfiam, ezért császároztak. 5 hónap alatt lement, a hasamon maradt a bőr, ezzel nem tudok mit kezdeni. már 4 éves lesz a kisfiam, a hasam pedig már nem érdekel, nem fogom némi bőrfelesleg miatt rosszul érezni magam. majdnem 4 évbe telt de elfogadtam magam!
2011. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szintén két éves már a gyermekem és csak cipelgetem még a kilókat. Pontosan 13 kg-mal vagyok több, mint a terhesség kezdetekor.

172 cm és 77 kg vagyok. Nem vagyok nagyon kövér, de a molett kategóriába simán beletartozok.


A hasam nem csúnya, nem lett csíkos, de van rajta egy kis felesleg. Kimondottan a fenekem és a combjaim a kritikus részek, mindent oda hízok.

2011. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2éves múlt a kislányom.2éves koráig szopizott,addig a falra is mászhattam egy kilót nem fogytam.5hete kezdtem bele a diétázásba és a mozgásba.A kislányom bölcsis és én még szabin vagyok.Nem eszek semmi szénhidrátot,fehér kenyeret,nem iszom csak vízet és zöld teát.Heti 5napon biciklizem 20kilómétert.Ez idő alatt 6kilót fogytam.Még szeretnék szintén 6-ot.A hasam zavar az nagy egy kicsit.
2011. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!