Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani törlökendöt?

Tudtok ajánlani törlökendöt?

Figyelt kérdés
Popsitörlöt ,ami tényleg nem illatos?Mert úgy látom ,az hogy illatanyagmentes nem egyenlö azzal ,hogy nincs méterekröl érezhetö pacsuliszaga ,befürödtem már pár fajtával.Most legutóbb a Hippel ,arra is rá volt írva ,hogy illatanyag mentes ,de annyira szagos ,hogy magamat sem szívesen törölném vele.
2015. dec. 9. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:

valóban most az illat zavar, vagy az arra való allergia hajlam?

mert ajánlanám a neogranormon sensitivet, egyedül ezt bírja a babám bőre, viszont enyhe illata ennek is van

2015. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem egyedül a gabi vált be. van annak is illata, de én szeretem, minden szempontból...
2015. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

WaterWipes vizes alapú törlőkendő:

[link]


Asszem van Magyarországon is vizes alapú:

[link]

2015. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dm-es és rossmanos nagyon diszkrét, gyakoraltilag szagtalan mindkettő, a sensitiveket próbáltam.
2015. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gabit is próbáltam ,az is nagyon szagos.Kipróbálok egy vizes alapút ,eleinte vizes vattát használtam ,csak de az nem jó opció mert ha megyünk valahova ,vagy elfelejtem odakészíteni stb tehát körülményes.

Maga az erös illat zavar ,meg hogy allergizálhat ,a fiamnak amúgy is érzékeny a böre ,ha 2-3 órán át egy pelusban van már kicsípi a pisi ,pedig nagyon figyelek rá ,és kenem be.

2015. dec. 9. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
DM fehér, vagy Tesco kék csomagolású. Én sem bírom az illatosakat, ezek jók.
2015. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád, mi egy éves kor felett (vagy ahogy láttuk hogy nem érzékeny a bőre) nedves wc-papírt használunk (ami felnőtteknek van elvileg), abban vannak egészen jók. Én a dm saját márkásat használom.
2015. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért jó ez az erős "illat". A Liberotól konkrétan émelygek.

A Tescos vált be nekünk is. A fehéret szeretem, mert az vastag és elég nedves.

2015. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Juhászné Faragó Éva válasza:
Mivel most született második gyermekem mindenképpen illat és kémiai anyag mentes kendőt kerestem itthon. Én éltem Írországban sokáig és első gyermekem is ott született. Ott használtam a wtarewipes törlőkendőt és magamnak néha a waterwipes kozmetikai kendőt. pár hete örömmel láttam böngészve az internetet, hogy már magyarországon is lehet kapni. Én online rendeltem, de több üzletbe és az Auchanba is lehet már kapni. Én nagyon ajánlom mindenkinek. Az első gyermekem allergiás volt a pelenkákra, de ezzel a kendővel simán tudtam ápolni. S mindig csak egy darab kellett. Én nagyon javaslom mindenkinek. a weboldal (ha le lehet írni) www.waterwipes.hu
2017. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!