Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendszertelen menstruáció?!...

Rendszertelen menstruáció?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma , hogy a menstruációm állandóan felborul. Hol a hónap elején 5.-én, hol a végén 20-31.-én jön meg. Viszont az elmúlt pár hónapban ( majdnem fél éve) rendszeresen 24.-én jött meg. Most viszont 10.-én, és erős, enyhén barnás, kicsit darabos vérzés. Párommal a menstruáció elött 2 nappal voltam. Mi lehet ennek az oka? ( nem szokott barnás lenni és semmi más "rendellenes" nem szokott lenni.). Egyszer volt egy vetélésem, az a havim is ilyen volt , amikor kiderült, hogy terhes vagyok. A mensivel voltam dokinál is már többször de semmi elváltozást nem talált.. nem érti.. ezt mondta.. Tudna valaki mondani valamit, akinek esetleg hasonló baja van? Előre is köszönöm

2015. dec. 10. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem talált elváltozást? Egész pontosan miket nézett meg? Milyenek lettek a laboreredményeid? Hormonok? Pajzsmirigy? Terheléses cukor és inzulin? Ultrahang? stb...?
2015. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos pontosat nem tudok írni, mert a papírjaim lent maradtak nagynénémnél. De sehol nem volt magas, se alacsony. A hormonháztartás rendben és a pajzsmirigyem is rendben van. Ultrahangon sem talált se cisztát, se miómát (családban előfordúlt) A petefészkeim is renben vannak.Egyedüli problémám, hog y a méhszájam bajra húzódik.
2015. dec. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!