Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl korai lenne most bababútor...

Túl korai lenne most bababútort meg nagyobb dolgokat vásárolni a babának?

Figyelt kérdés

Még csak 15 hetes vagyok, de már nagyon be vagyok sózva, hogy vegyük meg, ami kell. :)

Mit gondoltok, korai?

Ti mikor kezdtetek el vásárolgatni?



2014. okt. 17. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
En a 20. het korul kezdtem azt hiszem. Szerintem a nagy dolgokkal meg varj.. vegyel agynemut, ruhat, torolkozot, ilyesmiket, jo rendezgetni oket :-)
2014. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 28-30 hetesen kezdtem el vásárolgatni, de leginkább csak azért, mert előtte sokat dolgoztam, és nem volt időm.

Ha valami nagyon akciós lenne, akkor megvenném előbb is, de mondjuk 15 hetesen még nem rendezném be a gyerekszobát. Nem babonából, hanem valahogy akkor még nekem nem volt meg az ihlet. De mások vagyunk, szóval ahogy érzed.

2014. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne túl korai? Bármikor elkezdheted. Én a 12. héttől kezdtem, a 30. hétre minden készen állt. Örültem is neki, hogy utána már nyugizhatok itthon és nem kell még az utolsó pillanatban is rohangálni mindenért.
2014. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én még várok, nem szeretnék úgy járni mint egy ismerősöm aki már az elejétől elkezdett beszerezni dolgokat aztán baj lett a babàval és ott állt a cucokkal :/

Most vagyok 18 hetes, jövőhéten megyek a genetikai ultrahangra és ha ott azt mondják hogy minden rendben akkor lehet elkezdek vásárolgatni de nagyobb dolgokat szerintem majd csak olyan 2 hónap múlva.

Boldog babavárást :)

2014. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az elején csak azokat vettem meg, amik nagyon jó árban voltak, vagy ami drága és volt hozzá kuponom. De kb 30. hétre mindennel megvoltunk. :)
2014. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22 hkm vagyok,ma voltam egy kisebb nézelődési körúton ,hogy mi hol mennyi nagyjából :) Én is nagyon szerettem volna hamarabb vásárolni de megvártam a 2.genetikai uh-ot,hogy azt mondják minden rendben van (sajnos talált valamit a dokim így amniocentézist csináltak ,az eredményét pedig tegnap kaptuk meg) ,így már nyugodtan nézelődtem :)
2014. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Margit84 ***** válasza:
Én sokáig csak nézelődtem és álmodoztam, hogy majd ilyet meg olyat szeretnék :) Aztán a 22. héten voltam amikor találtunk egy kihagyhatatlanul jó bútor szettet a vaterán és megvettük. Aztán kb a 26. héten vettem nagyon sok baba ruhát börzén meg itt ott. Néha egy egy jobb akcióban Brendonban vettem cumisüveg, mellszívó stb...
2014. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 22 hetesen vettem dolgokat, apróságokat, kisnadrágokat, tipegőket, babahordozót.

A baba nem született meg.

Mostani terhességemnél csak akkor fogok vásárolni, ha ,ár meglesz.

2014. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!