Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekszobába minden nap...

Gyerekszobába minden nap beágyaztok? (el is rakjátok az ágyneműt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
El nem rakom, mivel nem ágyneműtartós. Letakarom vele az ágyat és kész.
2015. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekünk sincs ágynemütartonk(emeletes ágy)
2015. dec. 14. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, letakarjuk.
2015. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak összehajtom az ágyneműt. Van ágyneműtartó, de nem teszem bele.
2015. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én lusta vagyok és a sajátunkat se pakolom el. Rácsukom az ajtót és ezzel megoldottnak tekintem a dolgot.
2015. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem pakolom el és igazából be sem ágyazok. A lányom elrakja a pizsamát a párna alá, megigazítja a plüsseit és ennyi. Én félbehajtom a takarót és ráteszem az ágyra úgy, hogy a plüssöket közben ne borítsam le :-)
2015. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
soha nem. de még csak 1,5 éves...de őszintén én sem szoktam beágyazni...ha vendégek jönnek akkor megvetjük szépen az ágyat, de akkor sem pakolom el szekrénybe, nincs is ágynemű tartó szóval nem is menne...talán ha a gyerek ágy olyan lesz, akkor beágyazzuk majd az ő szobájába, bár tök értelmetlen.
2015. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem agyazunk be sem a gyerekszobaban, se a sajatban. Nincs agynemutarto, de nem is kell. Az emeleten vannak a haloszobak, max atoltozunk ott napkozben, vagy a sracok mennek fel kora este legozni. Amugy a foldszinten vagyunk mindig, ott van a nappali, a konyha, vendegszoba, ami tulajdonkeppen kozos pihenokent funkcional.

Szoval felesleges beagyazni szerintem.


Megigazitom a parnakat, leteritem a takarot, elhuzom a sotetitot es ablakot nyitok 1-2 orara. Ez a reggeli haloszobai rutin.

Ha vendegek jonnek es tudom, hogy pl a gyerekek bemennek a gyerekszobaba jatszani, akkor az agytakarot is lerakom, mert megis jobban nez ki ugy es akkor le is tudnak ulni az agyra.


De pl Anyukameknal minden nap beagyaztunk, ha latogatjuk oket es ott alszunk, akkor azt a mai napig automatikusan csinalom, pedig ott sincs napkozben forgalom a haloszobaban. De a megszokas nagy ur! :)

2015. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha takarítok. Kihúzható fotelágya van a fiamnak, van ágyneműtartója, de nem szoktam elrakni az ágyneműt. Ha takarítok, mármint söprök, felmosok, akkor igen, és olyankor össze is csukom az ágyat, de amúgy nem. Nekem jobban tetszik így. Felkelés után megigazítjuk az ágyneműt, és kész, igazából csak ennyi, letakarni nem szeretem.
2015. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!