Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Váradósan/kisgyerekkel Ausztri...

Váradósan/kisgyerekkel Ausztriába, vagy Németországba költöznél inkább, és miért? Illetve az adott ország melyik részére?

Figyelt kérdés
A kérdés kizárólag azokhoz szól, aki a kettő valamelyikébe szívesen költözne, tehát az ,,egyikbe se" nem opció:)

2015. dec. 16. 14:27
 1/10 A kérdező kommentje:
*várandósan
2015. dec. 16. 14:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
várandósan nem, de ovis korú gyerekkel már szívesen kiköltöznék ausztriába, a határhoz közel :) a gyerek oda járhatna oviba/iskolába, így lenne még egy nyelve, én dolgozhatnék kint, így több lenne a fizum és jól elköltenénk itthon :D
2015. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bécsbe. Nagyon tetszik, voltam már párszor, csodaszép hely. Közel van, tudok németül. Vannak magyar ovik, amik felkészítik a gyereket az iskolára - megtanítják őket németül lényegében.

Meg Tirol környéke is tetszik , oda is egyszer mindenképp el szeretnék menni... De inkább Bécs, ha költözni kell, mert az egy nagyváros, sok lehetőséggel.

2015. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is Bécsbe mert az nincs messze Mo-tól, de ott már jól lehet keresni és magas az életszínvonal, sok a lehetőség stb.

De gondolom ez nem kívánságműsor hogy hova költözne terhesen az ember, hanem oda költözik ahol a párja talál munkát nem?

2015. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Münchenben elunk jopar eve, ezzel azt gondolom meg is valaszoltam a kerdest.
2015. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Viszonylag keresett szakmáról van szó, így lehetőségek sokfelé adódhatnak, a kérdés az, hol érdemes keresni, de persze nyilván odamegyünk, ahol lesz munka. Csak érdekeltek a szempontok másoknál, hátha van olyan, ami eddig nem jutott eszünkbe, köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!
2015. dec. 16. 15:10
 7/10 anonim ***** válasza:

én is Ausztriára voksolnék

Németo-ból kegyetlen hazajárni látogatni, plusz oda-vissza.

soha többet annyit utazni.


Bécs nekem nem tetszik, túl forgalmas.

2015. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ausztriában,Tirolban éltünk.

Mindenképpen városhoz közeli helyet választanék a helyetekben,ott több a munkalehetőség,nem csak vendéglátásban lehet elhelyezkedni,emiatt családbarát életet alakíthattok ki.Rugalmasabbak az ovik,iskolák nyitva tartás szempontjából például.

Én nagyon szerettem Tirolban élni,gyönyörű,csodálatos hely,csupa pozitív élmény volt!Szeretnénk visszatérni majd,de nem albérletbe,ahogy előtte.Saját lakást(házat) venni azon a környéken szuper lenne!

2015. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ausztria:)Mi is tervezzuk de mivel az ocsi most szuletet 2 hete ezert meg nem de egy masfel ev mulva nyaron szerintem sor fog ra kerulni.Mi eleve itt elunk a hatarhoz kozel,es sokat jarunk ki.Ezert is Ausztriat valasztjuk mert sokkal egyszerubb es kozelebb van hazajarashoz :)
2015. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

3 es fel eves,2 es fel eves es 2 hetes gyerkoceim vannak :)

#utolsovoltam

2015. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!