Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok az ország északi részéről a déli részére menne tanulni? Bp-Szeged.

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit szólnál ha az én helyemben lennél??

Én megyek USA-ba melózni a barátnőm meg itthon marad. Ez volt a tavaji évben is. Én dolgozom, és ő is. Keresünk annyit, hogy meglátogassuk egymást, amíg ő is ki nem jön hozzám.

Komolyan távolságnak tekinted a Bp-Szeged távolságot ezek után??? XD

2012. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem tekintem annak. Engem nem zavar, most így belegondolva rosszul tettem fel a kérdést. Barátomat biztosan zavarná, de számomra fontos, hogy továbbtanuljak olyan irányban amit szeretek. Emiatt, ha vele akarok maradni csak levelezőre tudnék menni, ami Bp-en van, nappali viszont csak szeged és miskolc. De amit én akarok tanulni azt szegeden jobban megérné.

Nem tudom, hogy hogyan beszéljem meg ezt vele.

2012. dec. 12. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha vki ennyit nem bír ki, akkor felesleges is tovább húzni a dolgot.

200 km, 2,5 óra vonat. Nem sok. Egész hétvégén együtt lehettek, ha jól rakod össze az órarended, akár többet is.

2012. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

22 000 Ft alatt van a havibérlet, amivel korlátlanul utazhatsz Bp. - Szeged viszonylatban, ha ő is tanuló akkor neki is ennyibe kerül, ha bármikor meg akarna látogatni téged. Nincs olyan messze 2,5 óra vonattal, egy retúr jegy 3500 Ft alatt van...

Ha ezt nem tudja megérteni akkor nincs miről beszélni...

2012. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!