Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mindig használtok gyerekülé...

Ti mindig használtok gyerekülést autóban?

Figyelt kérdés

Többször látom, hogy középen a két ülés között figyelnek a gyerekek a kocsiban.

Ma a bölcsinél láttam, hogy egy piciért a nagyszülei jöttek, régebbi kocsival voltak, gyerekülés nélkül, a mama ült hátra a gyerekkel.


Olyan hihetetlen, hogy van, akinek ennyire nem fontos a gyereke (unokája) élete? Még a szomszéd utcáig is érhet baleset, szóval az nem mentség, hogy helyben közlekednek csak.


15ezres Pest melletti városról van szó, szóval nem egy pici falu.


2015. dec. 16. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen én mindig és a nagyszülők is
2015. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindig ..sőt van egy Trabim is amiben gyárilag nincs benne hátul bizti öv.Addig nem is vittem a gyereket csak miután biztonságos lett. Én vidéken lakom de elég sok a száguldozó emberke .Inkább nem kockáztatok.
2015. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen mindig!
2015. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy használunk és a nagyszülők autójában is van gyerekülés.
2015. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2015. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, 2-es nekünk van egy nagypolszkink, abban elöl utazik bekötve (de azt nagyon-nagyon ritkán használjuk), meg egy Nivánk, amibe direkt ezért tettünk az egyik oldalra hátra övet.


Csak tényleg viszonylag sok autóst látok, és nem értem, hogy hogy lehetnek ilyen felelőtlenek az emberek.

2015. dec. 16. 21:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Majd a rendőrrel megbeszélik ezt egy véletlenszerű igazoltatásnál.
2015. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a 4500 fős kis falumban is bekötöm a gyerekeim, pedig az ovi szó szerint 3 perc séta, de ha be kell nyargalnom a városba, akkor kocsival megyünk az oviig.

De én is, hogy miket látok... :(

2015. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, iskolás koráig használtuk. Nekünk ugyan nincs autónk, de vettünk gyerekülést, hogy legyen anyám kocsijában is, apám kocsijában is, hiszen sokszor megyünk velük. Egyiküknek sem jutott volna eszébe, hogy gyerekülés nélkül fuvarozgassák, függetlenül attól, hogy amikor a saját gyerekeik (azaz öcsém és én) voltunk kicsik, még nem volt kötelező, és nem is lett volna mivel bekötni, tekintve, hogy a Ladában nem volt biztonsági öv hátul.

Most már iskolás a fiam, csak ülésmagasítót használunk, viszont azt bevallom, hogy néha megyünk anélkül is, ha pl. öcsém visz minket, mert az ő kocsijában nincsen. De már nem is nagyon van rá szükség.

2015. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Ez soha,semmilyen körülmények között nem kérdés!3 gyerek van,a 2 kisebbnek kell ülés(15-36,9-18).Se nagyszülő,se a Férjem,se én nem visszük még utcán belül sem egyik gyereket sem ülés nélkül.Bp.
2015. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!