Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyerek apja tervezéskor...

Ha a gyerek apja tervezéskor nem mert nemet mondani a babára és a baba sikerült lehet normális apa belőle? Vagy normális ember egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szerintem nem normális az ilyen ember. Mért csak akkor mond véleményt, ha már összejött a baba? Szerintetek egy ilyen történetnek mi lehet a vége? Sajnos nem kamu a kérdés és nem elméleti.
2015. dec. 17. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mármint nem merte kimondani azt, hogy "nem akar gyereket" vagy épp azt, hogy akarna?


Azt gondolnám, hogy egy tutyimutyi alak..ez nyilván az élet minden területén megnyilvánul és mivel nem szeretem az ilyen embereket, ezért én el sem jutottam volna vele a gyerekvállalásig.

2015. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És most, hogy van baba, nem akarja? Eddig lelkes volt? Vagy csak rádhagyta?
2015. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a fogalmazásért csak ideges vagyok. Szóval tavaly év végén felhoztam neki, hogy szeretnék babát. Ő azt mondta ő is. Első hónapban összejött, de nem tűnt boldognak. Kihúztam belőle, hogy ő csak később akart gyereket.. és azt mondta ennek ellenére örül neki. A baba megszületett, 3 hónapos, a férjemmel meg csak a gond van. Az elején ez nem jött ki amíg csak evett és aludt de idővel egyre jobban, most például napok óta azt mondogatja nem tud kikapcsolódni mert ha el is menne csak rajta fáj az agya, igaz nekem is csak hogy nekem nem igényem. Szerintem a bulizást érti ezalatt. Pedig 5 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok, 3 3v alatt egyszer sem voltunk bulizni, nekem se az éjszakázás sem a bulizás nem igényem már egy ideje. Ő 30 éves, én 28. Kb 1-2 hónapja teljesen kikelt magából, nem tudom, mi lesz ennek a vége. Most egy pár napja a kezébe sem vette a fiát. Neki egyértelműen korai volt és nem értem, miért nekem kellene az ő érzéseit is kitalálni.
2015. dec. 17. 16:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Hmmm, ez érdekes. Mindenképpen ülj le vele beszélni erről, mi az, ami hiányzik neki. Meg hogy természetes, hogy a gyerekén jár az agya, ez így normális. Keressetek kompromisszumot, hogy ő is megkapja, ami hiányzik. Pl szerintem azzal semmi gond, hogy apa elmegy néha a haverokkal meginni 1-2 sört - nálunk legalábbis így van. Nagy bulizásra mondjuk egyikőnknek sincs igénye.
2015. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha már terhes vagy, ne beszéljetek erről, ne lelkiztesd rajta. Imádni fogja, amikro megszületik és már nem csak a hasa fáj majd :) Ne akard kimondatni vele szerintem, mert ő maga sem tudja hova tenni ezt. Majd kiderül.


Ha meg érdekel a tapasztalat is, nekem pont ő akarja jobban a harmadikat, pedig először azt mondta fital még ehhez és én akartam stb. Aha, persze. Meg vannak vadulva egymásért a fiúkkal.

2015. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom, hogy már megszületett közben, de akkor is azt írnám, amit írtam. Hagyd lógva, csináld, amit kell és 1-2 év körül, majd többet lát már ő is az apaságból szerintem.
2015. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki, hogy menjen a haverjaival sörözni de azt mondja nem megy. Amúgy se tudna kikapcsolódni. Viszont nem lehet vele értelmesen beszélni. Nem csak erről, semmiről. Evés, alvás, körülbelül ez az, ami érdekli. Tény, hogy folyamatos műszakba jár dolgozni, nem szereti de amikor egy műszakba jártunk, akkor meg arra panaszkodott, nem jó neki semmi. Szereti a fiunkat, gyakran beszél hozzá időnként de máskor meg olyan, mintha rá haragudna azért, mert változott az életünk. Neki korai volt de ezt neki kellett volna tudnia illetve időben mondania. Eleinte velünk egy szobában volt a baba de egy pár hete megkapta a szobáját, azóta a férjem aludni is tud.

Most a cégnél leállás lesz, remélem amíg itthon van javul a helyzet.

2015. dec. 17. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez csak az elején lesz így. Lehet hogy tényleg mehetnéke van, de mivel nagyon pici még a baba, lelkiismeret furdalása van otthagyni és elmenni bulizni. Ha egy picit nagyobb lesz rájön hogy a kettő megfér egymással, vagy pont ellenkezőleg, a bulizás mar mellékes dolog lesz a gyerekkel való közös játék utan. Most még lehet hogy nem tud mit kezdeni vele mert pici, sok pasi van így ezzel.
2015. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek azóta?
2019. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Összekapta magát :) mikor a fiunk baba volt, voltak érdekes húzásai, de felnőtt a feladathoz.
2019. okt. 20. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!