Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után pár hónappal...

Szülés után pár hónappal hullik a hajam. Csomóstól. Volt ilyen valakinek? Ez normális?

Figyelt kérdés
Főleg a homlokom két szélénél, meghúzom és hagymástól jönnek ki a szálak. Húzni sem kell, csak megsimítani. Nagyon durván hullik a hosszú hajam. Ez meddig normális?

2015. dec. 21. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Igen, teljesen normális. Inkább az a fura, hogy ezt nem tudod és feltetted a kérdést.
2015. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, normális. szedjél vitaminokat. nekem szulés után 5-6 honappal kezdett el nagyon hullani a hajam..és kb 3-4 honapon át tartott.
2015. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, normális, a hormonális változások miatt van. Nekem 4-5 hónapig tartott, a Celenes sampontól jobb lett, végül el is múlt.
2015. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul,igen. 4hónappal szülés után az egész fejemről csomókban hullott,kb a háromnegyede ment el. Hagymapakolás(turmixold le és kókusz vagy olívaolajjal keverd el,rá a fejbőrre) és a Silicea kapszula segített. Kb 2-3 hónap után már 3-4 centis babahajaim voltak,utána seperc alatt visszanőtt.
2015. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. szülés után 4-5 hónappal kezdődött, majd néhány hónapon belül már nyoma sem volt. Mivel szoptattam is még, szedtem folyamatosan a vitamint, amit terhesség alatt is.
2015. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Sürgősen kezdj el vitamint szedni rá. El fog tartani még egy ideig, míg megáll. Nekem is így volt. :)
2015. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is durván hullik. 4 hónapos a babám és szoptatom. Szedek vitamint is, de nem sokat segít. Mindkét gyerekemnél sokáig hullott. Kb. Egy éves koruk körül maradt abba.mondjuk nekem hajmosáskor hullik rengeteg. Ha hozzáérek akkor azért nem jön csomóstul.
2015. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pontosabban arról van szó, hogy a hajhullást a terhesség hormonhatása gátolja. Ezért kevésbé cserélődik a haj. Szülés után a korábban nem cserélődött szinte egyszerre távozik, ezért tűnik soknak.


Néhány hónap alatt rendeződni fog.

2015. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt nem, vagy csak nagyon kevés hullik. Ezt bepótolja a szervezet szülés után...

Nekem derékig érő fekete hajam van... Szerinted? Teli volt a lakás, férjem mindig kérdezte, hogy lehet még a fejemen bármennyi is? :-)

2015. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért nem tudtam, mert az első terhességem után 9 hónappal lettem újra terhes és ez alatt a 9 hónap alatt egyáltalán nem tapasztaltam ilyet a szülés után, most meg nagyon ijesztő!

Szedem a vitaminokat, keresek majd valami sampont is rá.


(Az endokrinológus beutalt laborra pár hete, de akkor még közel sem volt ilyen durva a hajhullás. Most várom a ciklusom végét, hogy menni tudjak vérvételre. Remélem tényleg semmi komoly.)

2015. dec. 21. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!