Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hónapja szültem. Egy ideje...

3 hónapja szültem. Egy ideje nagyon hullik a hajam, tudom hogy ez normális ilyenkor, de meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség alatt egyáltalán nem hullott a hajam, aztán szülés után elkezdett hullani, és most is nagyon hullik, pedig már 2,5 éves a kislányom
2013. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A babám 6 hetes korától kezdett hullani a hajam, és 5 hónapos volt, amikor végre elállt. Elől teljesen felkopaszodtam, mint Mickey-egér :(

Borzasztó volt, próbáltam mindent, végül a Lush, New Hair samponkorongja volt, ami bejött, bár nem tudom, hogy egyébként is abbamaradt-e volna, de az biztos, hogy utána szépen visszadúsult vele, 1 éves volt kb a lányom, amikorra helyre jött...

2013. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 3 hónapja szültem és Nekem 1 hónapja hullik,de nagyon látványossan.Elől már nagyon gáz,főleg rövid hajam van és eléggé látszik.A fodrász javasolta,hogy menjek el vérvételre meg a Varga hajcseppet próbáljam ki!
2013. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7.5 hónapja szültem,kb 2hónapos volt mikor elkezdett nagyon hullani,főleg elől volt látványos..kb 1hónapja maradt abba,nőnek az új hajaim,sajnos elég hülyén néz ki,olyan,mintha mini fufrum lenne,oldalt meg mintha megtéptem volna..sebaj,majd megnő,csak kicsit mókás látvány..terhes vitamint és hair cliniq kapszulát szedek néha.
2013. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a "Sunfleur"-hajsampon szüntetette meg a hajhullást. Jó szívvel ajánlom Neked is! (patikában szoktam venni)
2013. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Katonca válasza:
Valóban a szülés után normálisnak tekinthető, ha valakinek hullik a haja, de általában fél év alatt el kell hogy múljon. Ha továbbra is megmarad, érdemes orvossal konzultálni erről, mert van segítség. Általában vas, cink vagy valamilyen nyomelemhiány az oka, és hozzá ott van még a hormonváltozás is.
2013. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Butaság. Egyáltalán nem normális a hajhullás. A várandósság alatt kiürült a szervezeted vitamintartalma ezért hullik. Gyorsan kezd el pótolni, lehetőleg természetes vitaminokkal. Gyümólcs zöldség. Nekem a cékla használt.
2013. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Vasat és elevitet szedek,pár hete pedig céklát eszek almával reszelve.
2013. nov. 3. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!