Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek vannak emlékeitek a...

Nektek vannak emlékeitek a "pelenkás",3-4-5 éves korotokbol?

Figyelt kérdés
Van olyan emléketek amikor még pelenkások voltatok 3-4-5 évesek ? Mire emlékeztek ? Persze aki nem 2 évesen lett szobatiszta.
2015. dec. 26. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ma már nagyon halvány emlékem abból az időszakból, amikor éppen leszoktam a "pelusról". Tippre olyan 2-3 között lehettem (vagy max. 3).
2015. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éves koromból. Az erkélyen állok, a rácsok között nézek ki és nagyon figyelek egy buszt (akkor épp buszmániás időszakban voltam).
2015. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

3-4-5 évesen már nem pelenkás egy gyerek, lealábbis jó esetben nem.

2 éves koromból vannak az első emlékeim, aztán 3 éves koromtól már nagyon sokmindendre emlékszem.

2015. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi de ez valami bizarr fétis? Mert már nem egy kategóriában láttam hasonló kérdést, volt amelyikben a kérdést feltevő huszonéves srác ecsetelte, hogy milyen jó érzés volt...
2015. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy pelenkával kapcsolatos emlék kell?


Olyan akkorról van, amikor elvileg már szobatiszta voltam (3 éves kor körül, szülők elmesélése szerint). Nem tudom, hogyan, de észrevétlenül beszartam és már csak azt éreztem, hogy tele a bugyim. A megsemmisítő szégyenérzet maradt meg, pedig nem szidtak le érte, sőt, még vigasztaltak, hogy semmi gond, előfordul ez.


Még két ilyen emlékezetes "balesetem" volt, de ott úgymond nem saját hibából egyik sem.

Egyszer félkómásan bevizeltem 4-5 évesen, de akkor éppen mandulaműtét utáni bódításból ébredeztem, tehát nem igazán voltam a tudatomnál a szer miatt.

A másik 6 évesen: napallergiám van és akkor nagyon durván kijött. Anyámék meg véletlenül túltolták az allergiagyógyszert, amitől annyira bekábultam, mintha bepiáltattak volna. Na, akkor is sikerült alvás közben bevizelni.

2015. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pelenkával kapcsolatban nincs emlékem, de vannak egészen korai emlékeim. A legkorábbinál olyan másfél éves voltam anyám elmondása szerint, akkor lett fülbevalóm, és emlékszem rá, amikor kilyukasztották. Biztos pelenkás voltam még akkor, de a pelenkára nem emlékszem. Illetve két és fél éves voltam, amikor az öcsém született, és arra is emlékszem, amikor hazahoztuk a kórházból.
2015. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem pelenkás, mert akkoriban már szobatiszta voltam, de olyan 3 éves lehettem, amikor eljátszottam az időt, és mire elindultam a wc-re, éreztem, hogy nem érek oda, és valóban. Bepisiltem. Még arra is emlékszem, milyen ruha volt rajtam. Valószínűleg a negatív tartalma miatt maradt meg ennyire bennem.
2015. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 15.30, nem, nincs pelenka fetisem, bar en 3 eves koromig pelenkas voltam, hmmm, nem emlekzem semmire. Az anyukammal meg a noveremmel beszelgettunk a pisis korunkrol, nekem semmi nem jon be ami 3.5 eves kor elottrol. Amikor 3.5 eves voltam en is egy buszra emlkekszek valahova mentunk, este volt es voltak neon fenyek, a legszebbek lila es zold szinuek voltak. A pelenkat azert is emlitettem mert 5 evesen tudogyuladasom volt, majdnem meghaltam, 43 fokos lazam volt es csak egy hatalmas adag Penicilinnel hoztak vissza, a korhazba 2 hetig pelenkaztak, nagyon rossz volt, rossz emlek.Most ra 26 evre a masodik babammal vagyok 32 hetes terhes es talalos kerdes, miert is kerdezem mindezt ? Nem hiszitek el.
2015. dec. 27. 00:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van emlékem, 4 évesen lettem szobatiszta. Textilpelenkám volt műanyag megkötős pelenkavédővel. 12 éves korom óta újra kell, mert hosszú és erős menstruációm van. Ugyanolyan pelenkát hordok, mint gyerekként, csak felnőtt méretben.
2015. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!