Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az allergia mivel jár? 38...

Az allergia mivel jár? 38 fokos láza volt és bedagadt a kézfejei, az ujja végei pedig lilák voltak. Ezek is allergiás tünetek? Láz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az allergia mivel jár?

Kislányomat ma engedték haza a kórházból, mert allergiás.

Itthon van végre, de estére 38 fokos láza volt és bedagadt a kézfejei, az ujja végei pedig lilák voltak.

Borogattuk, jobb lett, de még mindig nem az igazi.

Kérdésem: ezek is allergiás tünetek??? Láz???

Köszönöm, ha válaszoltok!!!



2015. dec. 26. 21:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

elég sok mindenre allergiás vagyok, de lázam még nem volt soha tőle. elég ijesztő lehetett, nem hívtad fel a kórházat? én biztos azt tettem volna.

amúgy allergiára nem sokat ér a borogatás, inkább kálciumot adj neki, az leviszi a dagadást

2015. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lassan 30 éve vagyok allergiás, demsoha nem volt láza, tőle, a kézfejem se dagadt be. Miért volt kórházban? Hirtelen allergiás roham? Mert még a kézfejdagadást talán ráfoghatnánk, de a lázat nehezen. Hívd fel a kórházat!
2015. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én is gyakorló allergiás vagyok. Eddig 1x volt lázam, azt erős paprika okozta (+ dagadt kéz-láb, stb.). Én minél előbb a kórházat hívnám, ahonnan hazaengedték. És ahogy előző is írta, a borogatás nem megoldás, calcium minél előbb.

Mire allergiás, h kórházban kellett kezelni?

2015. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy írtál.

Láz nem lehet, hogy a vörös foltoktól lehetett?

Nem hívtam fel a kórházat, mert azt mondták, ha valami lenne, akkor vigyem vissza azonnal, a Kislányom meg sírt, hogy anya nem megyek vissza...

Kálciumot és Fenistilt adok neki, de sajnos az sem nagyon viszi le a dagadást.

Megkérdezhetem, hogy bőr allergiád is van? Ilyen vörös egybefüggő? Mitől?

Nagyon köszönöm válaszodat!!!

2015. dec. 26. 22:06
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ööö. Szerintem mar regen az ugyeleten kellene lennetek...
2015. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy sír a gyerek, de ilyenkor bocs, én nem venném figyelembe. Ha ott tudsz vele maradni, neki is könnyebb.
2015. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

első vagyok. igen, bőr allergiám is van, meg étel allergiám és tényleg még sok, felesleges felsorolnom. olyan is volt, hogy dagadtam és az a legveszélyesebb, mert ha kint dagad az ember, akkor bent is dagadhat, azt nem is látod, csak max ő érzi, hogy kezd nehezen nyelni vagy nehezen kap levegőt.

mivel írod, hogy nem múlik a calcium és a fenistil ellenére sem, én azonnal mennék a kórházba. tudom, hogy vacak dolog bent lenni, főleg karácsonykor, de tényleg nehogy bedagadjon a torka, mert akkor már nem lesz sok időtök beérni :(

na meg ez így együtt nagyon sok, hogy vörös foltos is meg dagad is, lila is (gondolom mert nem jut már oda elég vér a dagadás miatt), ez már roham, menjetek :(

2015. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Azért volt kórházban, mert összefüggő bőrkiütése volt és a szemei dagadtak meg, alig bírta kinyitni.

A doktornő megijedt tőle.

Még sajnos nem is állapították meg, hogy mire allergiás.

Injekciózták.

2015. dec. 26. 22:15
 9/21 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de inkább nem mész kórházba, inkább megvárod, hogy lesz-e valami nagyobb baj, mert sír?

Ezzel csak ártasz neki.

Azért az elég durva, hogy lilul és dagad!

Én tuti nem várnék. A láza is gyorsan felmehet.

Ki tudja mi ez. Inkább lássa szakember.

Na meg ha lilul a keze, akkor lehet, hogy a vérkeringésével is van gond, nehogy valami maradandó baja legyen.

2015. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Nem hívtam fel a kórházat, mert azt mondták, ha valami lenne, akkor vigyem vissza azonnal, a Kislányom meg sírt"


Csak mondom, hogy az anafilaxiás sokk halális lehet kezelés nélkül. A doktornő a kórházban megijedt, de te nem???

2015. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!