Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik költséghatékony és jó...

Létezik költséghatékony és jó minőségű pelenka?

Figyelt kérdés
Eddig Pamperst és Liberot használtunk, mikor melyiket tudtuk megvenni akciósan. Minél nagyobb a gyerek,annál nagyobb pelenka kell neki, az meg egyre drágább. Most vettünk akciósan Happy Bellát az Auchanban, még nem próbáltuk ki. Van ezzel a fajtával valakinek tapasztalata? Vagy kinek milyen pelus vált be? 3 Hónapos babám régóta végig alussza az éjszakát és mindenképp olyan kell,ami felfogja az éjszakai pisit...

2015. dec. 27. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk nem vált be, nagyon vastag, kényelmetlen volt, talán azóta változtattak rajta... A mülleres és a rossmannos viszont nagyon jó, a 3, 4, 4+-ost próbáltuk belőle.
2015. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi liberot használunk, de a következő módszerrel olcsón vesszük. Vagy rossmannban vagy dm-ben. Rossmannban akkor, amikor bababonusz tagoknak van a liberora kedvezmény. Ez kapásból 15%, emellett nálunk folyamatosan dobnak a postaládába 15% végosszegi kupont is, ami két hónapig felhasználható. Vagy dm-ben veszem, amikor lehet nyomtatni libero kupont, ez szintén 15% kedvezmény, valamint használok 10% végosszegi kupont is. Ezenfelül hitelkártyával fizetek, ami 4%-ot visszaad drogériákban és kérek számlát is egészségpénztárra, mert az meg 20%-ot visszaad az adóból. Így kb fél áron tudok vásárolni. Olcsóbb pelenkák közül egyedül a dm-s babylovet próbáltuk, vegulis nem rossz, de a libero jobb szerintem.
2015. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi Dm-est használtunk/használunk, mindkét gyereknél tökéletes volt pedig egyik duckósabb, másik kis vékonyka.

Én joker 25%-al végöszegi 10%al veszem.

A kicsinek 3as kell... Most kiszámoltam 31 ft darabja ahogy írtam.

Gondolom ti is 3ast használtok, 200 db meg egy hónpra elég.

Mondjuk ahhoz h mindkét dobozra tudd használni a jokert ugye kell gyűjteni a pontot.

2015. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bella169 ***** válasza:
A kicsi születése óta a rossmanos babydramet használjuk. Ár érték arányban a legjobb szerintem. Most 4 hónapos a lányom. 6 hete átalussza az éjszakát. Sose ázott át reggelre. 3-as mérettől felfele gyalran van memnyiségi kedvezmény. Így 2000 forint egy csomag. 46 db.
2015. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aldis Mylove pelus volt a kedvencem. Kicsit vastag, de meggyűrtem, mielőtt ràadtam, úgy màr jó volt. Rengeteg pisit benn tudott tartani.
2015. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi már 5-öst hordunk. Régen én is pampersös voltam, nagyon szerettük, most rossmannosat használunk. Nekünk nagyon bejött. 2 csomag egyszerre olcsóbb, ill. itt nálunk van hozzá mindig -10%, így megéri és tényleg jól bírja. Hasonló, mint a pampers.
2015. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!