Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kilenc hónapos babának nem...

Kilenc hónapos babának nem kellene már forognia?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
6 hónapos korig kell mindkét irányba (hasról hátra, hátról hasra) forogni.
2015. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
De igen.
2015. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
de... már kúsznia is kéne. gyerekorvosnak 6 hónapos korában tovább kellett volna küldenie kivizsgálásokra. csapja az asztalra!
2015. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem koraszülött, akkor már hónapok óta forognia kellene. Hivatalosan fél éves korig kell mindkét irányba forogni, pár hetet még nálunk a doktornő vár, de nagyon maximum hét honapos korig, és ha nincs változás, akkor továbbküldi a babát.
2015. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
9 hónaposan már önállóan járt a lányom. Forogni már mindenképpen kellene. De ezekre nem kérdez rá a védőnő a státuszok alatt? :-O
2015. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Engem 8 hónapos korig hitegetett a drnőnk, hogy a hatalmas súlya miatt nem forog a fiam. Akkor én vettem kezembe a dolgokat és Dévény tornával 3 kezelés alatt elkezdett forogni, kúszni,felülni. 3 hét leforgása alatt mindent pótolt.
2015. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Ismerősöm 7 hónapos babàja nem forog még, a gyerekorvos szerint csak "nyugisabb" baba... Azért elvitték Dévényeshez, aki hipotómiát állapított meg, szóval ne nyugodj bele, ha a gyerekorvos nem küld tovább! 9 hónaposan már rég forognia kéne, mutasd meg szakembernek!
2015. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Nyaki és válli hipotóniával született kislányom 4,5 hónaposan megfordult, 5 hónapos most, ide oda gurul és nagyon élvezi.
2015. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kellene. A nagy súly és a nyugis baba jelző még nem indok arra, hogy jóval később kezdje csinálni ezeket egy gyerkőc. Ha a védőnő vagy orvos ezt nem tartja aggasztónak, akkor sürgősen felkeresnék egy másik gyerekorvost.
2015. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, soha többet nem válaszolok segítő szándékkal, mert lepontozzák. szerintem dicsekvést láttak bele, pedig csak annyi a lényeg, h nekünk nehezített volt a terep ebből a szempontból, de még így is sikerült 6 hónapos kora előtt a forgás, pedig nem biztattak sok jóval.


Na most akkor én is lepontozok mindenkit.

2015. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!