Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nalatok mennyit es miben...

Nalatok mennyit es miben segit az apuka 2-3 honapos babaval?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Mindent csinált felesben.
2015. dec. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos babánk van, tápszeres. Amíg pelenkázom a férjem csinálja a tápszert. Ő is rengeteget foglalkozik vele. Ha akkor éhezik meg amikor pl főzök ezeket ő is megcsinálja. Segít a háztartásban is.
2015. dec. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenben, de csak akkor, ha kérem. Ha nem mondom, akkor csak a 1,5 évessel foglalkozik, mert ő kiköeteli. Amúgy estig dolgozik, napközben így senki nem segít, de este ha kérem, hogy etesse meg, vagy fogja, amig letusolok, akkor persze megteszi. A fürdetés az övé mind a kettőnek, mert az a közös programjuk esténként, de már én öltöztetem fel őket utána.
2015. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat segített.

Most 1 éves lesz és a sok munka mellett is nagyon sokat segít:-)

2015. dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bármit megcsinál amire megkérem.

Az első pár hétben takarított, be is vásárolt. Aztán fokozatosan átvettem tőle mindent, mivel 10 órát dolgozik vezetőként, emellett napi 2-3 órát utazik, szóval sem az éjjeli felkelést nem vártam tőle, sem azt hogy huzamosabb ideig vigye a háztartást. De szerencsés is vagyok, mert nagymama él, virul és örömmel jön :)

2015. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
utolsó vagyok: magától egyébként semmit nem csinál meg. tipikus férfi..
2015. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos a lányunk, a férjem az első perctől mindent csinál, magától, és nagyon szívesen. Peluscsere, fürdetés, öltöztetés, altatás, séta, bármi. Kivétel ez alól az etetés, mert kizárólag szopik még a baba, ezt nyilván csak én tudom megoldani. Nagyon jókat is játszanak együtt, szeret vele lenni nagyon, de a kislányunk is imádja apát :)
2015. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pelenkáz, ringatja ha kell, "hülyéskedik neki", és együtt fürdetjük. Éjjel is segít ringatni ha sokat van fent a baba, kiveszi a kiságyból éjjel és lerakja mellém szopizni, ilyenek.
2015. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!