Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonykor feltettem egy...

Karácsonykor feltettem egy fényképet a gyerekemről a fb-ra, és egy távolabbi ismerősöm megosztotta a képet. Ezt valahogy tudom törölni (az ő megosztását)? Vagy mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Megkéred, hogy törölje az adatlapján.

2. Legközelebb állítsd be a képnél, hogy ki láthatja és ki nem.

2015. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szolj neki, hogy szedje le. Jelentsd a kepet a facebooknal az o uzenofalan. Tedd a kepet magadnal olyan beallitasra, hogy csak te lasd vagy szedd le, igy tobbe nem elerheto nala sem, hiaba osztotta meg.
2015. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
utólag is be tudod állítani, h csak a te ismerőseid lássák
2015. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Én nem értem. Ha kiteszed hogy lássák, akkor mi a baj vele? Persze én azt se értem hogy mia fracnak kell kirakni mindent.
2015. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Szólj neki, hogy törölje. Máskor meg ne tegyél fel róla képet, ha nem akarsz így járni.
2015. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Úgy van beállítva hogy csak az ismerőseim lássák, akkor ha megosztotta akkor nem látják az ő ismerősei?

De honnan gondolja bárki is hogy kirakok mindent? Születése óta ez a második kép róla a fb-on, és másfél éves... szóval nem vagyok az a túlzásba esős fajta.

2015. dec. 27. 20:26
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

én se értem,hogyha te kitetted a saját faladra, akkor miért baj ha más is kiteszi? elvileg ha úgy állítod be,hogy csak az ismerőseid láthassák, akkor ha az ismerősöd megosztja, akkor a megosztást is csak a te ismerőseid látják.. de gyakorlatilag nem tudom hogy van.

valóban a legegyszerűbb ha írsz neki,hogy miért osztotta meg? lehet csak véletlenül. én biztos nem osztanám meg más kölkét csak úgy, max ha rokonja lennék vagy valami

2015. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Akkor is csak a te ismerőseid látják. Tuti.
2015. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

Ha biztos vagy abban, hogy a gyereked felnőtt korában örülni fog annak, hogy anyja feltette képét, annak is örülni fog, hogy minnél több helyen látszik.

Ha nem ekerod megosztatni mással ne tedd fel.

A Facebbok Működési Szabályzatta szerint ők bármrlyitk képedet tudtod és beleegyezésed nélkül árúba bocsáthatja, vagy akár reklámcélokra is felhasználhatja, tehát távolabbi ismerősöd nagy bajt nem csinált, ezt a békát jobb, ha lenyeled.

Nem minden felhasználó a te etikád szerint használja a Facebookot!

2015. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Miért zavar annyira, hogy megosztotta? Lehet, hogy sokan le is mentették maguknak.
2015. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!