Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pocaklakótok kapott ajándékot...

Pocaklakótok kapott ajándékot karácsonykor?

Figyelt kérdés
Tőletek, rokonoktól kapott a babátok ajándékot? Februárra várjuk a kis manónkat és kíváncsi vagyok más ajándékozik e "előre" a babának :)
2015. nov. 6. 13:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban szültem, de nem kapott ajándékot pocaklakóként. Őszintén szólva nekem eszembe se jutott ilyesmi.
2015. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi sem vettünk neki, más sem vett neki ajándékot karácsonyra. Nem is jutott eszembe a még meg nem született babának ajándékot venni. Rokonságtól is csak akkor kaptunk ajándékot, amikor már megszületett.
2015. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
Dehogyis....
2015. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

?????

És az anyuka lenyeli? :D..

2015. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
53%
5 és fél éve áprilisban szültem, akkor a pocaklakó kisfiam egy Donald kacsás bodyt kapott.
2015. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy... Rengeteg ruhát, kelléket kaptunk, vettünk már, föl se merült bennem ilyen, hogy karácsony alkalmára külön valamit venni, akár nekünk szülőként, nemhogy rokontól.

29+0 hkm

2015. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Márciusban szültem, nekem sem jutott eszembe. De ha eszembe jut sem vettem volna, ne igyunk előre a medve bőrére.
2015. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Egyébként sem vennék így még ajándékot a babának, mert az a biztos, ha egészségesen megszületik és utána lehet neki venni. Nekem ez így furcsa lett volna, illetve nem is mertem volna semmit venni előre ajándékba, hiszen még meg sem született. Ne történjen semmi baj a terheség során, de szerintem előre ajndékot (nem a beszerzendő babakelengyére gondolok)venni kicsit furcsa, legalább is nekem. Ha az ajándék a babakelengye körébe tartozik, akkor szerintem is simán lehet venni.
2015. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!