Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi legyen a kislányom neve?

Mi legyen a kislányom neve?

Figyelt kérdés

Ninon, Szolanzs, Cseperke, Mirtill, Víta, Tifani vagy Zina?

Esetleg még valami hasonló ritka de szép, különleges nevet tudtok? Olyat szeretnék, amivel biztos találkozik az életebn túl sokszor



2015. dec. 28. 06:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mirtill és Víta tetszik csak. Mirtill nevű ismerősöm van, 40es korosztaly, sosem hallottam még másról, akit így hívtak volna. A Víta pedig nagy kedvencem, ha lenne még egy lányom, Emma Víta lenne a neve.
2015. dec. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azt add, amelyik jobban illik a vezetéknevéhez. Egyébként a Zina nagyon tetszik. :)
2015. dec. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Próbálj meg olyan nevet adni neki, amit később Ő nem fog utálni, szegyelleni!

A fentiek közül - szerintem - csak a Mirtill felel meg ennek.

2015. dec. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Csak nekem van egy erős asszociációm Hisztis Mirtillre a Harry Potterből? Ezek a nevek Számomra a túl különleges kategóriában futnak, a Víta és Zina kifejezetten tetszik is. Rengeteg különleges név van anyakönyvezhető, sőt abból van a több szerintem, a kérdés hogy mi megy jól a vezetéknévhez és mi tetszik. Nekem személyes kedvencem a ritkák közül a Titanilla, talán az aranykoporsó miatt, bár ez annyira nem is ritka már. :)
2015. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát még a Zina talán. Alícia esetleg?
2015. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Zina tetszik ezek közül,de ha lányom lesz akkor vagy Emma, Villő, vagy Kincső lesz :) Még nem tudom :P
2015. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Nirion: nee..a gyerek 5 éves koráig nem tudná kimondani a saját nevét

Szolanzs: a környezetemben 3 kisebbségi kislány neve ez

Cseperke: csiperkére asszociálok

Mirtill: Ez egész elfogadható, a többihez képest

Vita: sokat piszkálnák a vita szóval

Tifani: szintén több kisebbségi kislány neve ez

Zina: nekem az antibiotikum (Zinnat) jut eszembe


Ezek ritkának ritkák, de nagyon nem szép nevek.És hiába nem találkozik senkivel akinak ugyan az a neve, ha ő is utálja a sajátját. Én valami arany középutat választanék.


Véda, Száva, Korina, Alba,Édua

2015. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az első név nem Nirion hanem Ninon!
2015. dec. 28. 11:11
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor se:-S Nagyon nem szép... Ninon-Minyon
2015. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Apolka, Lujza, Ludovika, Evolet, Evodia, Jana, Mikolt, Jadviga, Jarmilla, Polett.
2015. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!