Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem furcsa, ha...

Szerintetek nem furcsa, ha szülés után a férj kenegeti a gátmetszés helyét?

Figyelt kérdés
Nem okoz ez gondot később a szexuális életükben?
2015. dec. 28. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Az a fura, ha 2 olyan ember vállal gyereket,akinek a kapcsolatában ez a kérdés egyáltalán felmerül.
2015. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Kinél hogy. Szerintem, aki kenegeti, azok vannak olyan viszonyban, hogy ez náluk ne jelentsen gondot. Akinél meg gondot jelent, az nem kenegeti. Ez nagyon egyszerű:)


Nálunk pl. most jött el az az idő, hogy én már csak tükörrel tudom borotválni magam lenn, a férjemet kérdeztem, akarja-e ő, de azt mondta, félt engem, hogy elvág valamit. Szóval, ki így, ki úgy.:)


29hkm

2015. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Miért különleges a gámetszés? Akármilyen más fertőzést is kenegetnék ha ő nem tudná ellátni...nem a feleségem p.nciját vettem el hanem őt egészben...
2015. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, nekem látta, ahogy a mellszívót használom. Egy idegennek ez fura és kiábrándító lehet. Mi most várjuk a második gyerkőcöt. Ezt két embernek kell tudni,érezni hogy mi fér bele. Lehet korábban el sem tudta képzelni a férfi hogy ilyet fog egyszer csinálni, de most a felesége esetén el se tudja képzelni hogy ne tegye meg. Kb. olyan ez mint a hozzátartozó ápolása szerintem. Most még elsem tudom képzelni, hogy pl. az anyámat pelenkázom, aztán simán előfordulhat.
2015. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkinek más a fura, van, ahol a gátmasszázst is a férj csinálja a szûlés előtt, én ezt nem szeretném, de ha rá lennék szorulva, és fontos lenne, akkor sok választási lehetőség nincs, ha valaki nem tudja magának megcsinálni.
2015. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem vállalnék olyan kapcsolatban/házasságban gyereket, ahol ez a kérdés felmerül bármelyik félben.
2015. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Csinált sok mindent s férjem már, ennél.cifrábbat is, nekünk ez egyáltalán nem furcsa, problémát sem jelent. A szexuális életünket nem viselte meg. Hónapokig pl egy régi heget kellett olajjal.masszírozni a hüvelyemben (gyerekkori sérülés miatt maradt), simán megcsinálta azt is, mondjuk mindig szex lett a vége. :-) A gátmetszésem helyét nekem a hat hetes kontroll után masszírozta szintén olajjal, annak is mindig szex lett a vége. :-) De volt, hogy a betétet ő cserélte nekem, mert eszméletlen voltam menstruáció alatt. Soroljam még?
2015. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a férjnél többször senki nem látta közelről a feleség altestét. (optimális esetben) Most is ugyanarról a testről beszélünk, csak túl a közös gyerek megszülésén, van ott egy heg. Ez a szüléssel jár. Ha egy pasi emiatt kiábrándulna a feleségéből, akkor ott óriási bajok vannak.


Első szülésem előtt én is hallottam ilyen dolgokat, hogy ha a férj bent van, és meglátja, hogy születik a gyerek, akkor már soha nem néz ugyanúgy a feleségére, mint korábban. Meg is mondtam neki, hogy csak a fejemhez állhat, de nem tartotta be. Premier planban látott mindent, de semmi gond a házaséletünkkel.

2015. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem furcsa.
2015. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es,

a mellszívó szerintem még kevésbé furcsa. Mi "ijesztő" lenne abban?


Nem, nem furcsa, bár igazság szerint én magam se mertem megnézni egy jó darabig az első sokk után, hogy mit művelt velem a szülés (és a vákuum). Olyan volt, mint egy bomba robbantotta kráter tele ödémával fél karfiolnyi aranyérrel megkoronázva. Látni se bírtam, érzésre kenegettem.


De nem azért nem kértem fel a feladatra, mert féltem, hogy megundorodna. Végignézte a szülést, azt is, hogy közben a doki könyékig matat, cserélte alattam a betétet, amikor a nővérek eltűntek, jegelte az alfelem...stb., egyik se hatott rá negatívan.

2015. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!