Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mely vitamin segíthet a hízás...

Mely vitamin segíthet a hízás érdekében?

Figyelt kérdés
7hónapja szültem és nagyon vékonyka vagyok már szerintem kórosan..mindenki megjegyzi hogy mennyit fogytam és engem is zavar nagyon,szoptatok és cigizek is (nem kérek sértő megjegyzést a cigi miatt nem a fiam közelében és a lakásban teszem) szóval mit ajánlanátok?

2015. dec. 30. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem sértésnek szánom, csak hogy tudd. Hiába nem a gyerek mellett szívod a cigit, az anyatejjel megkapja a nikotint.


A hízással kapcsolatban meg kérd ki orvos, vagy dietetikus véleményét. Ők tudnak segíteni, hogy eddig hogy éltél, és miből mennyit kellene enned, hogy hízz.


(én is dohányoztam, és tudom, hogy a cigi elveszi az étvágyat. Szóval figyelj oda, hogy egyél eleget, ne csak az éhségérzetre alapozz).

2015. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szokj le a cigiről, előszöris.

Emellett figyelj a normàlis, rendszeres étkezésre. Vitamint nem tudok ajànlani, én még nem talàltam olyat, amitől hìztam volna.

2015. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok, gyorsan felszívódó szénhidrát. Csoki, aszalt gyümölcs, tésztafélék, kenyér, stb.


Színészek, ha szerep miatt gyorsan kell hízniuk, általában tésztadiétát tartanak. Rengeteg tésztafélét esznek, így pár hónap alatt felnyomják a súlyukat 10-20 kg-mal is, ha a szerep úgy kívánja.

2015. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Próbálok a cigiről leszokni,óránként egy fél szálat szívok,próbáltam többet enni szénhidrátot mindent de egyszerűen semmi..csak fogyol,fogyok és fogyok...már felkelni is utálok annyira unom ezt a helyzetet

Már a szervezetem sem bírja egyre többet vagyol rosszul nincs erőm..ma megyek orvoshoz remélem tud valamit ajánlani mert már nem bírom

2015. dec. 30. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam írni, hogy orvoshoz mindenképp menj, mert mi van, ha valami betegséged van, ami miatt fogysz, csak tünete nincs még?


Az óránként fél szál, rengeteg. Akkor mennyit szívtál, mielőtt megpróbáltál leszokni???

Legyél többet a piciddel, most már elég "nagy", hogy játssz vele, ő jobban eltereli a figyelmedet a cigiről. És láthatod, milyen értékes időt pazarolsz a cigire.

2015. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy évvel ezelőtt jóindulatú melldaganatot diagnosztizált az orvos,erre gondolok h lehet e valami következménye,tudom..nagyon sokat cigizek de már leakarom tenni hányingerem van tőle szóval a mai nappal bevan fejezve..köszönöm a válaszaitokat..írjatok még előre is köszi
2015. dec. 30. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha erős az elhatározásod, akkor fog menni a leszokás, sok sikert kívánok hozzá! Egyébként azt mondják, így szoktak le a legtöbben, egyik napról a másikra. Drukkolok!
2015. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2015. dec. 30. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!